Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Nová

Stahlmann

Marketingová stáž

MestoBratislava

FormaInternship

Plat6 — 8 €

TypTPP

Pridané16.10.2024

Stahlmann ponúka stáž pre talentovaného študenta, ktorý sa pridá do nášho marketingového tímu. Ak študuješ na vysokej škole a chceš posunúť svoje vedomosti do praxe, zaujíma ťa svet digitálneho marketingu a hľadáš príležitosť, kde získaš reálne skúsenosti, tak toto je tvoja šanca zapojiť sa do dynamického prostredia, kde môžeš rozvíjať svoje schopnosti a získať neoceniteľné skúsenosti v jednej z najrýchlejšie rastúcich oblastí dneška!

Náplň práce

  • Pomáhať pri tvorbe marketingových kampaní
  • Spolupracovať na tvorbe obsahu pre sociálne siete, blogy, newslettery a web
  • Podpora marketingového tímu pri každodenných úlohách
  • To, čo ťa bude baviť a v čom sa chceš rozvíjať.

Požiadavky

  • Záujem o marketing a komunikáciu
  • Študent vysokej školy odboru marketing, reklama, PR, komunikácia alebo príbuzných odborov
  • Schopnosť pracovať 80 hodín mesačne.
  • Kreativita a nadšenie pre nové trendy
  • Práca z nášho offisu
  • Základné znalosti nástrojov ako Facebook, Instagram, Google Analytics, či e-mail marketingové nástroje sú výhodou
  • Silné komunikačné schopnosti
  • Schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
  • Zodpovednosť a zmysel pre detail

Ponúkame

  • Možnosť získať praktické skúsenosti a zručnosti v oblasti marketingu
  • Vlastné PC/Mac, monitor + príslušenstvo ktoré budeš potrebovať
  • Zaujímavé projekty, na ktorých sa môžeš podieľať
  • Priestor pre tvoje nápady a realizáciu vlastných návrhov
  • Zľavy na produkty z našej ponuky
  • Možnosť kariérneho rastu a potenciálna ponuka stáleho zamestnania po skončení stáže

O firme

Spoločnosť Stahlmann sa za 11 rokov stala synonymom tej najvyššej kvality v segmente profesionálneho náradia. Počas celého obdobia je značka Stahlmann spájaná iba s prémiovými brandami z USA a Nemecka, ktoré patria medzi absolútnu špičku. Každoročne prinášame high-end novinky, ktoré uľahčujú prácu nielen profesionálom.

Sme úzky tím s vysokým entuziazmom, ktorý sa vďaka profesionálnemu prístupu a zmyslu pre detail vypracoval na lídra v ecommerce prostredí na slovenskom trhu. Svoju prevahu chceme aj naďalej potvrdzovať a vytvoriť si nedosiahnuteľný náskok. S jasnou víziou a precíznosťou budujeme zo značky Stahlmann benchmark, ktorý sa stane pre profesionálov nielen top of mind, ale doslova ich jedinou voľbou.

Články z magazínu

Zobraziť všetky