Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Starmedia

Digital Media Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané03.06.2022

Tvoríme komunikačné koncepty založené na kreatívnom prístupe k dátam, ktoré prinášajú merateľné výsledky.
20 rokov skúseností, medzinárodné know-how a tím špecialistov na médiá, marketing a dáta.
To sme my.

Náplň práce

  • analýza, plánovanie a nákup digitálnych médií, formátov, obsahu;

  • samostatné vedenie online projektov a online zadaní;

  • podieľanie sa na navrhovaní strategických a koncepčných riešení pre klientov, ktorých výstupom sú efektívne naplánované online kampane, ktoré prinášajú želaný výsledok;

  • dosahovanie stanovených KPIs pri kampaňových zadaniach;

  • tvorba benchmarkov z realizovaných kampaní a získaných dát s cieľom tvorby odporúčaní a cieľov do budúcich kampaní / projektov;

  • konzultantská rola pri témach týkajúcich sa online platforiem a kreatívnych podkladov klientov;

  • vzdelávanie klientov a spolupracovníkov o novinkách v online oblasti;

  • manažovanie a**** koordinácia kampaní na dennej báze (PPC, programmatic buying, RTB, display, video, iné nové formáty a systémy budúcnosti);

  • manažovanie a koordinácia návrhov KPIs a benchmarkov pre kampane a celoročné nastavovanie;

  • manažovanie a koordinácia online rozpočtov a ich optimálne presúvanie (optimalizácia);

  • aktívne využívanie nástrojov pre správu a zlepšovanie výkonu kampaní a procesov;

  • vyhodnocovanie digitálnych kampaní a ich reporting;

  • ** set kľúčových klientov: Samsung, VISA, H&M, Lindt, NN poisťovňa, OMV, KFC, Stock, Mecom a iní.**

Ak ťa zaujíma o Starmedii a tejto pozícií viac, pozri si video s lídrom tímu Tomášom.

Požiadavky

  • V rovine skúseného koordinátora vieš kampane správne naplánovať, cieliť, nastaviť, a nasadiť počas ich priebehu korigovať a po ich skončení vyhodnocovať a navrhovať zlepšenia;
  • Už aspoň 2 roky sa hráš na rovnakom piesočku v  oblasti digitálu a performance marketingu, ideálne v mediálnej agentúre;
  • Si stratég hlavou aj dušou;
  • Máš skvelé komunikačné zručnosti a skúsenosť s prezentovaním digitálnych stratégii;
  • Si super zbehlý/á vo výkonnostnom marketingu;
  • Máš dokonalý prehľad v digitálnych trendoch a v médiách;
  • Si samostatný/á a  máš zodpovedný prístup k práci, svoj čas využívaš efektívne;
  • Máš dokonalý time management;

Ponúkame

  • 20 rokov skúseností, medzinárodné know-how;
  • Super kolegov a tím plný špecialistov na médiá, marketing a dáta;
  • Možnosť byť súčasťou rodiny Kreator group (Wiktor Leo Burnett, Socialists, Leopard Production, Data on Steroids);
  • Príležitosť učiť sa nové veci a vylepšovať sa v tom, čo ti už ide;
  • Starostlivosť o zamestnancov z hľadiska ich kariérneho a osobného rozvoja;
  • Legendárne agentúrne akcie;

Články z magazínu

Zobraziť všetky