Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Kreatívna Dvojica

Art Director / Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané16.03.2022

Sme full service reklamná agentúra, od ktorej môžeš čakať nečakané. Naše kampane sú ambiciózne v kreativite aj efektivite.

Ak si človek, ktorý má rád reklamu, má ambície pracovať na kampaniach, o ktorých sa bude hovoriť, sme pre teba tá pravá agentúra. Cítime to rovnako.

Ak máme dobrý nápad, sme ochotní spraviť vždy krok navyše, pre čo najlepší výsledok. Reklama má najmä predávať a pomáhať klientom. Kreatívne ocenenia sú bonus, ktorý vždy poteší. A my sa vždy potešíme veľmi radi 😛

Náplň práce

  • You will work on various design tasks including branding, catalogues, social media posts or complex campaigns
  • You will be presenting in front of clients
  • We do 70 % digital and about 30 % print jobs

Požiadavky

  • Strong aesthetical visual thinking
  • Good English and responsible time management
  • Great skills with Adobe software
  • Passion in typography and colors
  • Illustration and motion skills are very welcomed

Ponúkame

  • Money (of course) based on your skills
  • You can work part-time or full-time as well
  • Small team, good people & spirit
  • 20 paid days off per year for holidays or if you need to arrange personal things, see the doctor, etc.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top