Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Kreatívna Dvojica

Copywriter - Ideamaker

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 2000 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané09.08.2022

Sme full service reklamná agentúra, od ktorej môžeš čakať nečakané. Naše kampane sú ambiciózne v kreativite aj efektivite.

Ak si človek, ktorý má rád reklamu, má ambície pracovať na kampaniach, o ktorých sa bude hovoriť, sme pre teba tá pravá agentúra. Cítime to rovnako.

Ak máme dobrý nápad, sme ochotní spraviť vždy krok navyše, pre čo najlepší výsledok. Reklama má najmä predávať a pomáhať klientom. Kreatívne ocenenia sú bonus, ktorý vždy poteší. A my sa vždy potešíme veľmi radi 😛

Náplň práce

  1. vymýšľanie kreatívnych ideí pre reklamné kampane
  2. práca na online aj offline zadaniach
  3. práca so sociálnymi sieťami - vymýšľanie príspevkov, textovanie reklám (znalosť Meta Business managera alebo Zoomsphere je veľkou výhodou, nie podmienkou)

Disclaimer: Nehľadáme copywritera pre písanie blogov a tlačových správ.

Požiadavky

Hľadáme nového človeka, ktorý už má aspoň základnú skúsenosťou s prácou copywritera-ideamakera v reklamnej agentúre alebo freelance. Dôležitá je pre nás vnútorná pracovná disciplína a neuspokojenie sa s prvými nápadmi. Skill sa sa dá získať časom a skúsenosťami, cieľavedomosť a zodpovedný prístup musí mať človek v sebe.

Požadujeme výbornú znalosť slovenského jazyka a schopnosť dohovoriť sa v angličtine. Súčasťou výberového procesu je ukážka portfólia uchádzača alebo vypracovanie skúšobného zadania.

Ponúkame

  • prácu v malom kolektíve na rôznych značkách
  • koncoročné odmeny na základe výsledkov
  • skvelé narodeninové prekvapenia
  • vianočné celoagentúrne voľno a vianočný bonus podľa výsledkov 🎄
  • možnosť pracovať na projektoch, ktoré majú ambíciu prekročiť hranice Slovenska a podieľať sa na smerovaní stále mladej agentúry
  • žiadne šialené nadčasy
  • dog- a horse- friendly office

Články z magazínu

Zobraziť všetky