Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Startitup

📝 Copywriter natívnej reklamy

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1500 — 2200 €

TypFaktúra

Pridané18.06.2024

Náplň práce

Sme malý kreatívny tím v rýchlo rastúcej firme – Startitup Group oslavuje už 10 rokov! Od roku 2020 sme 5. najväčší digitálny publisher na SK a máme ambíciu rásť ďalej.

Naše portály ako Startitup, Fontech, Emefka, Interez či Yimba spoločne vygenerujú 2,3 Mil. reálnych používateľov mesačne, číta nás teda polovica Slovenska.

Sme silní v sociálnych sieťach a v natívnej reklame – chceme byť prví v nových formátoch, na nových platformách a naplno využívať nové digitálne nástroje. Naše know-how chodíme pravidelne odovzdávať iným firmám či na marketingové konferencie.

Čo hľadáme:

Tvojím výstupom budú najmä natívne články a návrhy natívnych kampaní.

Natívne články nám zadávajú naši partneri, ktorí chcú zviditeľniť svoj produkt alebo myšlienku. Umiestnené sú na našich portáloch – ty sa budeš primárne zameriavať na Startitup.sk, sekundárne na Fontech.sk a Odzadu.sk.

Natívne kampane sa u nás produkujú z 0 na 100 – klienti vypĺňajú brief. Samotný návrh, podobu, produkciu či distribúciu následne riešime in-house.

  • ideamaking: návrh natívnej kampane podľa briefu
  • copywriting: komplexná príprava obsahu (text, práca s fotkami, výroba interaktívnych prvkov, odborníci, online tools...)
  • distribúcia: priebežne sleduješ výkon jednotlivých kampaní a podľa potreby ich upravuješ
  • inovácie: návrhy na celkové napredovanie našich natívnych formátov

Kto sú naši partneri: Sme malý tím, ale natívnu reklamu robíme vo veľkom. Pracujeme pre sympatické startupy, domáce lovebrandy či veľké firmy, akými sú Tatra banka, Slovenská sporiteľňa, Telekom, VISA, Samsung, McDonald's, Európska únia a ďalší.

Naši partneri pôsobia v najrôznejších segmentoch, preto kampane nie sú nudné – vždy niečo nové 🤝

Požiadavky

  • aspoň 2 roky praxe v médiách alebo reklame – ideálne: redaktor spravodajstva, copywriter, PR / obsahová / kreatívna agentúra
  • vedieť, čo je natívna reklama, ako sa robí, základné princípy
  • silná písaná aj hovorená angličtina
  • kvalitná komunikácia & vystupovanie
  • Photoshop (alebo iný porovnateľný program)
  • perfektná gramatika a schopnosť sa štylisticky prispôsobiť nášmu tone-of-voice
  • skvelý prehľad v domácom dianí (najmä spravodajstvo a biznis)

Body navyše za:

  • skúsenosti s WP, GA 4, Google Trends, Flourish studio, FB Ads, Google Ads, YT
  • skúsenosti s Midjourney, GPT-4, akékoľvek productivity tools

Ponúkame

  • home-office po dohode (full-remote nie je možný)
  • nové a moderné offices v zelenom office parku 5 minút od centra – dobré prostredie je pre nás základ
  • káva, fresh ovocie, drinky alko+nealko či iné pozornosti od našich partnerov
  • lístky do kina alebo na biznis/marketing/e-commerce konferencie, workshopy
  • skvelý a mladý tím ľudí so silným know-how + v pohode komunikácia
  • firemné raňajky, večere, viacdňové divoké teambuildingy
  • prácu v najrýchlejšie rastúcom segmente digitálnej reklamy na Slovensku
  • psíky v office (môže sa k nim pridať aj ten tvoj)

Ak máš otázky, pokojne sa ozvi na [email protected]. K životopisu privítame aj portfólio (stačí pár linkov).

O firme

Startitup Group oslavuje 10 rokov! Od roku 2020 sme 5. najväčší digitálny publisher na SK a máme ambíciu rásť ďalej.

Sme silní v sociálnych sieťach – chceme byť prví v nových formátoch, na nových platformách a naplno využívať nové digitálne nástroje.

Články z magazínu

Zobraziť všetky