Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Startitup

Produktový špecialista

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.03.2024

Startitup Group oslavuje 10 rokov! Od roku 2020 sme 5. najväčší digitálny publisher na SK a máme ambíciu rásť ďalej.

Naše portály ako Startitup, Fontech, Emefka, Interez či Yimba spoločne vygenerujú 2,3 Mil. reálnych používateľov mesačne, číta nás teda polovica Slovenska.

Sme silní v sociálnych sieťach – chceme byť prví v nových formátoch, na nových platformách a naplno využívať nové digitálne nástroje.

Náplň práce

Sme inovatívna firma v oblasti digitálnych médií a hľadáme Produktového špecialistu. Ak máš vášeň pre vytváranie prvotriednych digitálnych produktov, vieš sa o svoj produkt starať a rozvíjať ho ďalej, pridaj sa k nám a pomôž nám vytvoriť revolučný spôsob, akým naši užívatelia konzumujú obsah!
Spolu sa staneme jednotkou na trhu v oblasti digitálnych médií.

Náplň práce:

  • Nastavenie procesov a štandardov v rámci zvereného produktu a ich zlepšovanie.
  • Úzka spolupráca s tímom marketingu, technickým tímom a obsahovým tímom na dosiahnutie maximálneho úspechu
  • Priama zodpovednosť za dodržiavanie kľúčových parametrov a ukazovateľov dosiahnutia stanovených strategických plánov a cieľov
  • Participovanie na vývoji produktu, vrátane neustálej optimalizácie a inovácií
  • Komunikácia so zákazníkmi a riešenie problémov
  • Spracovávanie výstupných dát do štruktúrovaných importačných súborov a distribúcia dát na ostatné oddelenia
  • Sledovanie a analýza trhu, konkurenice, trendy, aby sme udržali našu konkurenčnú výhodu
  • Podieľanie sa na tvorbe cenovej politiky a optimalizácii predajných cien na základe prieskumov
  • Komunikácia s partnermi a dodávateľmi

Požiadavky

  • Predchádzajúce skúsenosti s produktovým manažmentom
  • Technická zdatnosť a zručnosť
  • Analytické a logicke myslenie
  • Výborné komunikačné a tímové schopnosti
  • Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť dynamickému prostrediu
  • Obchodné myslenie, orientácia na cieľ a výsledky
  • Prehľad vo všeobecnom dianí zo Slovenska aj zahraničia
  • Samostatnosť a flexibilita

Ponúkame

• Flexibilný pracovný čas, po zaškolení aj s možnosťou čiastočného home office.
• Nonstop káva, fresh ovocie, drinky, či iné pozornosti od našich partnerov a ďalšie benefity, ako firemné bicykle či elektrická kolobežka
• lístky do kina alebo na biznis/marketing/e-commerce konferencie, workshopy etc.
• Firemné raňajky, pravidelné pivo či večere, divoké teambuildingy, posedenia
• Stále sa vzdelávame, preto ti ponúkame rozvojové príležitosti a podporu na ceste k odbornému rastu.
• Pestré projekty, kde nikdy nie je nuda.
• Na tvojom názore nám záleží, komunikácia je u nás prvoradá, preto ťa vždy vypočujeme

Články z magazínu

Zobraziť všetky