Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Štúdio FONTÁNA SLOVAKIA

Key Account Manager

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané20.02.2024

HudobnáBanka.sk zjednodušuje prácu tvorcom audiovizuálnych projektov (filmov, reklám, seriálov a YouTube videí). Máme vlastnú webovú aplikáciu s databázou takmer 3 miliónov skladieb a v našich knižniciach tvorcovia nájdu hudbu, s ktorou pracujú špičkoví filmoví tvorcovia z celého sveta. Používame unikátne technológie a postupy, ktoré nám pomáhajú napredovať a byť najlepšími nielen u nás, ale aj vo svete.

  • Hudobná banka je náš core produkt
  • vydávame vlastnú hudbu, a v roku 2019 sme v Los Angeles získali cenu v oblasti Production Music za najlepší pop-rock track
  • v portfóliu máme aj ďalšie nástroje, ktoré pomáhajú s vyhľadávaním hudby spoločnostiam po celom svete

Náplň práce

Kto sme?

Rastúca česká rodinná firma, expandujúca do zahraničia, ktorá zjednodušuje prácu tvorcom audiovizuálnych projektov na svetovej úrovni. Technológie sú pre nás alfa omega, administrujeme 3 milióny trackov a 80 TB dát pre tisíce profesionálov z oblasti televízije, filmu a reklám na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku, Chorvátsku, Slovinsku, Nemecku, Škandinávii a UK.

Koho hľadáme?

Tvoja práca sa bude točiť okolo komunikácie a vytvárania dlhodobých priateľských vzťahov s našimi klientami. Každý deň sa budeš stretávať so zaujímavými profesionálmi zo sveta televízie, od strihačov, cez produkciu, režisérov až po management. Zo zbytočného cestovania si nerob ťažkú hlavu - drtivá väščina našich klientov sa nachádza priamo v Bratislave.

Ako Pracujeme?

  • Sme tím o 4 hlavách + ty a v celej firme nás je okolo 60.
  • Máme Stand-upy o 9tej, ďalej je na tebe, ako si prácu rozvrhneš - žiadne veľké kecy a zbytočné meetingy.
  • Vieme, že prvé tri mesiace sú náročné, ale pomôžeme Ti sa všetko naučiť.
  • Každý týždeň riešime spokojnosť kolegov a čo pre to môžeme urobiť - máme jednoduchú štruktúru firmy, môžeš všetko prebrať rovno s vedením.

čo ťa čaká po nástupe?

  • Dostaneš informácie o tom, kto sú naši klienti a ako s nimi fungovať, zorientujeme ťa v autorskom práve.
  • Spolu s kolegom budeš absolvovať spoločné schôdzky, aby si sa s každým zoznámil/a.
  • Prvé týždne nepôjde o to spoznať hneď všetkých klientov, ale pochopiť business a dokázať sa v ňom orientovať.
  • Postupom času sa zoznámiš so všetkými klientmi a budeš sa o nich starať.

Chceš s nami žiť hudbou? Poď sa s nami spojiť, pošli CV a pár slov o sebe, a spýtaj sa na všetko, čo ťa zaujíma.

Požiadavky

Kto si Ty?

  • Máš záujem sa učiť.
  • S e-mailami, telefónom pri uchu a na stretnutiach sa cítiš ako doma.
  • Nerobí Ti problém starať sa o aktuálne portfólio klientov.
  • Rád/Rada prichádzaš s kreatívnymi nápadmi ako posúvať prácu v tomto obore vpred.
  • Dáva Ti zmysel predávať produkťákovi feedback a nápady na nové featury, ktoré pomôžu našim klientom.
  • Keď budeš mať čas, môžeš sa chopiť role dramaturga a pomôcť klientovi s výberom hudby.
  • Si samostatný/á, zorganizovaný/á a neodídeš bez splnenia úloh, ktoré si sľúbil/a (a keď máš hotovo skôr, môžeš sa zdvihnúť a ísť).

Ponúkame

Čo Ti ponúkneme, okrem finančního ohodnocenia?

  • Možnosť podieľať sa na rozvoji unikátnych hudobných produktov naprieč kreatívy, technológií, práva a businessu.
  • Vzdelávanie sa v oblasti autorského práva.
  • Kanceláriu v business centre Bratislavy.
  • Máme sa radi - pravidelné teambuildingy sú pre nás radosť, nie nutné zlo.
  • Koučovanie a mentoring - máme dobre zvládnutú metodiku riadenia a plánovania.
  • Samostatnosť a zodpovednosť za vlastnú prácu a nakladanie s časom - dôležité sú pre nás výsledky, nie odsedený čas.
  • Pracovný počítač alebo Macbook, ak potrebuješ.
  • Príspevok na telefón.
  • Prispievame na MultiSport kartu, pretože veríme, že športom k zdraviu.
  • … a pokiaľ vieš o zaujímavom benefite, radi si necháme poradiť.

Články z magazínu

Zobraziť všetky