Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

SuperFaktúra

Marketing Mage

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1901 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované11.04.2024

Sme SuperFaktúra, nástroj, ktorý ľuďom uľahčuje ich podnikanie a namiesto otravnej byrokracie im umožňuje riešiť dôležité veci a robiť to, čo majú radi 😍.
S intuitívnym rozhraním, cloudovou dostupnosťou a pokročilými funkciami zvládne všetko od vytvárania faktúr, cez správu nákladov až po knihu jázd.

Nehráme sa na superhrdinov, nezachraňujeme svet 🌍. Poskytujeme službu, ktorá podnikateľovi zjednodušuje každý jeden deň - a poviem jedno tajomstvo - ukrutne nás to baví! A to je najdôležitejšie. 💪

Náplň práce

SaaS v segmente B2B nie je pre marketéra žiadna sranda, musíte veľa počítať s lifetime value klientov, mierou konverzie, rozpočtami atď., ale ak ťa tieto výzvy lákajú, určite sa ozvi.

Či si skúsený pardál alebo si nedávno opustil status padawana, nie je pre nás až také dôležité, hľadáme hlavne niekoho, kto má chuť rásť, učiť sa nové veci a ukázať sa, keď dostane priestor. Očakávame, že sa pri práci s daty a číslami budeš cítiť ako ryba vo vode.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Budeš zodpovedať za všetky online aj offline marketingové aktivity SuperFaktúry.
  • Tvorba, implementácia a vyhodnocovanie marketingových stratégií.
  • Budeš mať na starosti tvorbu stratégie, plánov a rozpočtov našich kampaní. Budeš ich vymýšľať, pripravovať, vyberať dodávateľov (grafikov, copywriterov a pod.) a agentúry, postaráš sa o ich dodanie aj vyhodnotenie.
  • Tvojou úlohou bude tiež dlhodobé budovanie značky (určite máš výborné nápady) a vymýšľanie (emailových) kampaní cielených na konkrétne skupiny našich klientov.
  • A takisto komunikácia s partnermi (nie klientami) SuperFaktúry, najmä v zmysle spoluprác a spoločných marketingových aktivít.

Požiadavky

  • Skúsenosti v oblasti B2B marketingu.
  • Všeobecný prehľad v oblasti on-line marketingu, znalosť G/FB Ads, Analytics, SEO, linkbuilding, … Neočakávame, že to budeš všetko sám/-a nastavovať. Ale musíš sa vedieť dohodnúť s externými agentúrami, ktoré to pre nás spravujú, musíš im rozumieť, vedieť sformulovať zadanie a skontrolovať si výsledky.
  • Výborné komunikačné schopnosti, kreatívne myslenie, proaktívny prístup.
  • Samostatnosť a schopnosť postarať sa o dodanie kampaní.
  • Očakávame, že budeš sledovať marketingové trendy a uvažovať, ako ich využiť v SuperFaktúre.

Ponúkame

  • 7 hodinový pracovný čas viac na https://hodinanavyse.sk/
  • Atmosféra: Nie sme korporácia. Je nás málo a preto si musíme spolu “sadnúť” a rozumieť si (s občasnými búrkami, tak ako v každej správnej rodine).
  • Voľnosť: Nehráme sa na šéfov, každý má právo hovoriť do smerovania projektu. Máš nápad a dokážeš ostatných kolegov presvedčiť, že je bohovský? Začni na ňom robiť hneď!
  • Vzdelávanie: Podporujeme tvoj rast. Chceš si naživo vyskúšať novú technológiu? Do toho! Našiel si zaujímavé školenie? Ideš tam! Potrebuješ prísun kníh? Kupuj! Veríme, že keď sám budeš nabúchaný, potiahneš tak aj nás.
  • Miesto v kanclíku aj doma: Máme pre teba miesto v bratislavskej kancelárii kedykoľvek si povieš, a radi ťa uvidíme. Veľa z nás ale pracuje z domova, takže homeoffice nie je prekážka.
  • Parťáka hľadáme či už na TPP alebo živnosť, je na tebe čo ti viac vyhovuje!
  • Možnosť využívať najlepšiu SuperFaktúru vo vesmíre!

Články z magazínu

Zobraziť všetky