Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

TAKTIK vydavateľstvo

PPC špecialista

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované03.01.2024

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY. Pod touto značkou aktuálne pôsobíme na maďarskom trhu a plánujeme expanziu na ďalšie trhy (Česká republika, samostatný e-shop pre SVK trh a ďalšie).

Náplň práce

Patríme medzi najúspešnejšie školské vydavateľstvá na Slovensku a v Česku.
Rastieme aj v segmente B2C a hľadáme kolegu, ktorý preberie našu aktuálnu správu reklamných kampaní a bude napredovať spoločne s nami.
Skúsenosti v oblasti PPC podmienkou.

Náplň práce

  • správa kampaní na aktuálne využívaných reklamných platformách (Google ads, Business manager for Facebook / Instagram, e-mail marketing)
  • optimalizácia kampaní vzhľadom na ekonomický efekt
  • reporting kampaní a návrh nových marketingových kanálov
  • sledovanie trendov v PPC a ich implementácia

Pre veľký počet žiadostí si vyhraďujeme možnosť osloviť len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky

  • skúsenosť s realizáciou PPC kampaní (Google Ads, príp. Facebook)
  • základná orientácia v analytických a reportovacích systémoch (Google Analytics, Google Datastudio)
  • práca s Google Tag Manager výhodou
  • analytické myslenie a orientácia na cieľ

Ponúkame

  • zaujímavá pracovná náplň v prosperujúcom segmente
  • podpora osobného rozvoja (hradená účasť na školeniach / workshopoch)
  • adekvátne finančné ohodnotenie, koncoročné odmeny
  • preplácané nadčasy od prvej minúty, nadčasové príplatky
  • home office (po dohode)
  • Multisport karta
  • zamestnanecké zľavy na tovar

Články z magazínu

Zobraziť všetky