Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

The Spot

Event Coordinator

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané06.09.2023

The Spot je najstarší a najväčší coworkingový priestor na Slovensku, ktorý poskytuje krátkodobý prenájom kancelárií, coworkingových zdieľaných miest a eventových priestorov. V našej komunite je viac ako 1000 členov a členiek z popredných slovenských startupov, etablovaných firiem, ale aj neziskových organizácií.

Náplň práce

Event koordinátor alebo koordinátorka v The Spot Cowork zohráva kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní úspešného priebehu podujatí v našich priestoroch. Táto pozícia sa tiež aktívne podieľa na akvizícii klientov, realizácii prehliadok miesta pre potenciálnych klientov a hlavne koordinácii eventov priamo na mieste.

Zodpovednosti

  1. Komunikácia s klientom, navnímanie jeho potrieb a poskytovanie poradenstva v rámci organizácie eventov.
  2. Spolupráca s Event Sales Managerom a ostatnými tímami na zabezpečenie hladkého priebehu podujatia vrátane logistiky, cateringu, audiovizuálneho vybavenia a ďalších potrieb klienta.
  3. Koordinuje eventových asistentov a asitentky.
  4. Dohliada na nastavenie a riešenie problémov s cieľom zabezpečiť bezproblémový priebeh udalostí.
  5. Je hlavný kontaktný bod počas podujatí, rieši potreby klientov.
  6. Organizujte a propagujte akcie na budovanie komunity, ako sú networkingové podujatia, workshopy či prednášky.
  7. Sledovanie aktuálnych trendov v eventovom a coworkingovom svete.

Požiadavky

  • Preukázaná skúsenosť s plánovaním a koordináciou podujatí, najlepšie v coworkingovom priestore, hoteli alebo podobnom prostredí.
  • Silné interpersonálne zručnosti so schopnosťou efektívne komunikovať a budovať vzťahy s klientmi, spolupracovníkmi a členmi komunity.
  • Vynikajúce organizačné schopnosti a schopnosti manažovať čas s veľkým dôrazom na detail.
  • Sebamotivovaný a proaktívny, schopný pracovať nezávisle a prevziať zodpovednosť.
  • Flexibilita pracovať vo večerných hodinách a cez víkendy, ako to vyžaduje harmonogram podujatí.

Ponúkame

  • home office
  • prístup do gymov, bezplatná káva od profesionálnych baristov
  • flexibilné čerpanie dovolenky a sick days

Články z magazínu

Zobraziť všetky