Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

TRIGON Consulting

Infrastructure engineer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 4000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané11.07.2022

Sme recruitingová agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Zameriavame sa aj na IT recruiting, kde spájame výber tých správnych ľudí so špičkovými pozíciami.

Náplň práce

Hľadáme skúseného Infrastructure engineera, ktorý chce pracovať na atraktívnych projektoch v rámci umelej inteligencie, spracovávania dát a udržateľnosti

Našim klientom je rozrastajúca sa spoločnosť s ambicióznym cieľom zameraným na inováciu globálneho trhu cloudových riešení. Zameriava sa na zefektívnenie procesov v rámci high-performance computing, umelej inteligencie a Cloud riešení. Firma bude svojim klientom pomáhať pri naplňovaní ich zelených cieľov dátovými centrami budúcnosti, ktoré aj napriek šetreniu vysokého množstva energie prinášajú prvotriedny výkon. Cieľom firmy je dosiahnuť kompletnú uhlíkovú neutralitu pri zachovaní vysokej výkonnosti.

Čo bude súčasťou tvojej práce na tejto pozícii?

  • skladanie a spravovanie HW,
  • nastavenie, monitoring serverov, úložiska, sieťovej infraštruktúry (Zabbix, OpenBMC a iné podľa preferencie)
  • nastavovanie a pripájanie 1G/100G/400G Ethernet/Fibre, spájanie sieťových kariet,
  • káblovanie, štítkovanie, údržba inventáru infraštruktúry a HW,
  • prevádzka, inštalácia, konfigurácia a monitoring úloh v súvislosti s UPS, PDU.

Požiadavky

Čo od teba na tejto pozícii očakávame?

  • veľmi dobré znalosti v oblasti serverovej, storage a networkingovej štruktúry vrátane špecifikácie, konfigurácie a prevádzkovania týchto štruktúr,
  • super je, ak si v práci využíval na monitorovanie open-sourcové nástroje, a Shell/Bash alebo iné skriptovacie jazyky,
  • nemal by si mať problém ani so zapájaním serverov, inštalovaním kabeláže,
  • rozumieš práci s Linux OS, na storage si využíval aj Ceph a Sonic pri networkingu,
  • zároveň však chceme dobrého kolegu, ktorý jasne komunikuje a vie spolupracovať s tímom,
  • výbornú znalosť anglického jazyka (C1).

Výhodou je, ak už máš skúsenosti s budovaním a prevádzkou infraštruktúry vo veľkom rozsahu.

Ponúkame

  • prácu v atraktívnej oblasti AI,
  • remote prácu (je nám jedno, či robíš z pláže alebo z domu, zaujímajú nás výsledky)
  • flexibilná pracovná doba (či si ranné vtáča alebo nočná sova, vieme sa ti prispôsobiť),
  • možnosť zapojiť sa do projektov globálneho charakteru,
  • priestor na realizáciu vlastných nápadov,
  • ak chceš prísť do kancelárie, radi ťa uvidíme v moderných priestoroch,
  • prácu v agilnom tíme dobrých kolegov,
  • spoluprácu na technológiách, ktoré na Slovensku nie sú bežné,
  • získanie best practice z medzinárodného prostredia.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top