Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

TRIGON Consulting

.NET Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2001 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.10.2022

Sme recruitingová agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 15 rokov. Poskytujeme prvotriedne poradenské riešenia a služby pre spoločnosti najmä v oblasti vyhľadávania a výberu zamestnancov. Zameriavame sa aj na IT recruiting, kde spájame výber tých správnych ľudí so špičkovými pozíciami.

Náplň práce

Pre nášho klienta, úspešnú slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti informačných technológií už viac ako 25 rokov, hľadáme nového kolegu na pozíciu .NET DEVELOPER.

Našim klientom je firma, ktorá sa okrem iného zameriava na vývoj softvérových riešení určených pre súkromné spoločnosti, ale aj pre jednotlivé zložky štátnej správy. V spoločnosti má každý priestor na osobný a profesionálny rast.

Medzi technológie, s ktorými sa na tejto pozícií stretnete, patrí napríklad: Microsoft Visual Studio, Microsoft Azure DevOps (Team Foundation Server). Hľadáme kandidáta, ktorý má skúsenosti s: Microsoft .NET 6 (MVC, C#, WinForms, WPF), Microsoft Internet Information Services, MS SQL, Oracle, PostgreSQL, Čítanie UML (Select Architect, Enterprise Architect).

S čím sa budete stretávať v práci?

  • programovanie so špecializáciou pre Microsoft .NET
  • implementovanie a testovanie aplikačných modulov, komponentov,
  • systémová integrácia vyvíjaných modulov a štandardného aplikačného a systémového vybavenia,
  • tvorba komplexnej dokumentácie pre vyvíjané riešenia,
  • úzka spolupráca s tímom.

Hľadáme nových kolegov na dlhodobú spoluprácu. Firma Vám vie poskytnúť možnosť rastu, neustále vzdelávanie, prácu na veľmi zaujímavých a atraktívnych projektoch v spoločnosti so silným zázemím. Priestor dáva každému, kto preukáže svoje schopnosti a chce sa posúvať ďalej.

Požiadavky

Na tejto pozícii si vieme predstaviť skúseného developera s technickým myslením, ktorý hľadá nové výzvy. Chce sa podieľať na zaujímavých projektoch, medzi ktoré patria napríklad projekty v oblasti štátnej správy, daňové agendy a iné. Vie pracovať v tíme a jeho výsledný kód je na vysokej úrovni.

  • skúsenosti s programovaním .NET,
  • zodpovednosť a samostatnosť,
  • tímový duch,
  • flexibilita,
  • chuť učiť sa nové technológie,
  • vedomosti v oblasti návrhu n-vrstvových aplikácii a objektového programovania

Ponúkame

  • možnosť vzdelávania a rastu,
  • MultiSport karta,
  • home office, prípadne niektorá z pobočiek v rámci BA, TT, BB, ZA, KE,
  • práca v tíme odborníkov,
  • teambuildingové akcie,
  • rôzne odmeny a prémie.

Články z magazínu

Zobraziť všetky