Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Triton Digital

Account manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované05.04.2024

Triton Digital is a creative studio producing compelling visuals for brands to help their customers better understand value propositions of their products.

We combine photorealistic computer generated product rendering and visual effects to create marketing content with greater flexibility compared with traditional production techniques.

We work directly with brands such as AEG, Electrolux, Zanussi, Vintec or Einride and our images and videos can be seen by their customers all around the world.

Náplň práce

Sme dlhoročným spoľahlivým partnerom pre značku Electrolux a jej dcérske značky pri výrobe produktových obrázkov a videí určených pre celý svet.

Do teamu hľadáme skúsenú a zodpovednú account manažérku či manažéra, ktorá / ý má skúsenosti s foto / video / CGI / IT produkciou a vie ako rozvíjat dlhodobý vzťah medzi interným teamom a klientom:

Náplň práce v chronologickom poradí:

  • komunikácia ohľadom zadania projektu, vyjasnenie briefu
  • vytvorenie projektového teamu a štruktúry projektu v čase
  • nastavenie orientačného budgetu
  • komunikácia s klientom ohľadom plnenia projektu a manažment zmien v EN
  • manažovanie projektu a klientských očakávaní vplyvom týchto zmien
  • dohľad nad zapracovanim zmien a kontrola kvality
  • reporting a vyúčtovanie na záver projektu

Požiadavky

  • pro-klientsky orientovaná povaha

  • skúsenosti s foto / video / CGI / IT produkciou

  • vysoká miera organizovanosti a poriadku

  • profesionálna business komunikácia v Angličtine

  • perfektný time management a zodpovednosť

  • empatia pre team a pre klienta

  • pro-aktivita, drive a pozitívna energia

  • minimálne 3 roky prax na podobnej pozícii

  • pedantnosť ktorá zachyti každú chybu

  • schopnosť vidieť a tvorit štruktúru a poriadok v kreatívnom chaose

  • schopnosť asertívne ale priateľsky a včas manažovať očakávania klientov

  • skúsenosti s project management toolmi ako Monday.com, Float.com a pod. výhodou

  • analytický prístup k riadeniu projektov v kreatívnom prostredí

Ponúkame

Budeš mať jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou progresívnej Slovenskej firmy na svetovej urovni:

  • spolu s nami budeš meniť tradičný spôsob produkcie vizuálov na počítačovo generovaný
  • prácu pre férového a stabilného svetového klienta na globálnych projektoch
  • fancy office v centre BA pri horskom parku - zeleň, terasa, vysoké stropy a okná :)
  • vtipný mladý cca 20 členný team
  • teambuidlingy a multisportka
  • to najlepšie z dynamickej atmosféry start-upu a zabehnutej stabilnej agentúry
  • konferencie a vzdelávanie

Články z magazínu

Zobraziť všetky