Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ui42

PHP Web Developer

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované09.02.2023

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

  • Back-end Full-stack PHP vývoj, najčastejšie eshopy v našom CMS Buxus založenom na frameworku Laravel, ale aj weby a aplikácie.
  • robíme code reviews, píšeme unit testy a selenium testy
  • používame PHP 8, Laravel, redis, SOLR, elasticsearch, beanstalkd
    Toto je príležitosť pridať sa k mega tímu, odborne aj ľudsky na úrovni. Keď si ťa vyberieme, bude to vyzerať takto:
  1. ujme sa ťa seniorský mentor+ 2-3 ďalší skúsení kolegovia ti budú k dispozícii, aby vysvetlili, pomohli, povzbudili
  2. chvíľu nebudeš za nimi stíhať, ale krivka učenia v tomto tíme pôjde prudko hore
  3. počas prvých troch mesiacov dáme aspoň 2 stretnutia, ako sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť+ prvý feedback na tvoju prácu
  4. projekty sú rôznorodé a niekedy technicky náročné, preto je táto ponuka splneným snom najmä pre tých, ktorí sa nikdy nechcú prestať zlepšovať.
  5. v článkoch na našom blogu opisujeme výnimočné technológie a komplikované problémy, ktoré riešime, a keď chceš vedieť viac o ľuďoch v ui42, mrkni videá.

Požiadavky

  • PHP, HTML, MySQL, JavaScript a základy administrácie UNIX/Linux
  • výhodou je, ak máš skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami (Laravel)
  • znalosť Google technológií
  • samostatne a proaktívne riešiť problémy

Ponúkame

  • špičkové odborné prostredie pre programátorov, ktorí sa chcú venovať LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) a Google technológiám
  • flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale že budeš na výsledok hrdý
  • na homeoffice máme pripravený hardvér, softvér aj cloud, občas ti pošleme domov aj raňajky:), ale príjemný office, kávu, čaj a ovocie v domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku môžeš využívať podľa potreby
  • na naše pravidelné firemné akcie radi a dlho spomíname, pretože v ui42 je naozaj výnimočný tím

Články z magazínu

Zobraziť všetky