Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ui42

Projektový manažér / manažérka pre vývoj webov

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané14.11.2022

Hľadáš prácu v online agentúre, ktorá ti dá priestor na kreativitu, učenie a rast? Chceš pracovať s najnovšími technológiami vrátane AI a na zaujímavých projektoch?

Sme digitálna marketingová agentúra, ktorá sa špecializuje na:

  • CX/UX
  • vývoj webových stránok
  • performance marketing
  • vývoj nových produktov

Pracujeme na mnohých zaujímavých a úspešných online projektoch. Medzi našich klientov patria napríklad e-shopy BeLenka, Dedoles, Feedo, Holokolo, Kaktus Bike, Najsport. Ale aj telelekomunikačné alebo finančné značky ako UPC, Generali, PSS, Slovenská sporiteľňa alebo Orange. Sme aktívnym členom ADMA (Asociácia digitálnych a marketingových agentúr) a spoluzakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience Asociácia), priniesli sme na Slovensko World Usabilty Day, ktorého sme boli v roku 2023 aj generálnym partnerom. Ponúkame ti vysoko profesionálne a zároveň priateľské pracovné prostredie. Sme tím ľudí, ktorí sa navzájom podporujú a inšpirujú.

Náplň práce

  • budeš zodpovedný/-á za výsledky zverených vývojových projektov a dosiahnutie spokojnosti zákazníka
  • spolupráca so sales oddelením vo fáze tvorby ponuky
  • príprava projektu (projektový plán, kalkulácia, zostavenie tímu)
  • riadenie chodu projektu (pravidelné reporty, sledovanie úloh, riešenie problémov)
  • návrh a kontrola kvality riešenia (posúdenie technických aspektov, informačnej architektúry, web usability, SEO, online reklamných kampaní)
  • implementácia a nasadenie (vrátane nastavení sledovania prevádzky- Google Analytics, Google Webmaster Tools a nastavenia Linux servrov)
  • budovanie dlhodobého dobrého vzťahu s klientami
  • koordinácia práce projektového tímu (špecialisti, subdodávatelia, klienti)

Požiadavky

Hľadáme kandidáta/ -tku, ktorý/-á:

  • reálne viedol/ viedla väčšie projekty v oblasti eCommerce
  • má skúsenosť s riadením IT špecialistov
  • vie budovať dôveru u klienta
  • má potrebu rásť a dosahovať vysoké ciele
  • má skúsenosti z aspoň z niektorej z týchto oblastí: informačná architektúra, web usability, SEO, Google Analytics, Google Webmaster Tools, výkonnostný marketing
  • je motivovaný/ -á finančnou odmenou

Ponúkame

  • partiu skvelých ľudí, odborne aj ľudsky super tím, do ktorého ľahko zapadneš
  • komplexný profesionálny rast aj v oblasti eCommmerce: od develomentu, cez UX, PPC, SEO a Analytics
  • flexibilný pracovný čas
  • homeoffice alebo kombinovaný spôsob práce
  • pravidelné firemné akcie, raňajky a legendárne víkendy
  • multi-sport kartu
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top