Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

ui42

Mid UI/ UX designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania12.09.2022

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce na Slovensku aj v zahraničí. Pod jednou strechou sa u nás nachádza viac ako 60 špecialistov pokrývajúcich všetky základné oblasti online biznisu - od programovania webov a webových aplikácií, cez user experience a performance marketing až po umelú inteligenciu.

Máme know-how a skúsenosti, ktorých začiatky siahajú až do roku 1997, kedy bolo uičko založené.
O našich úspešných projektoch Profesia či Pilulka24 ste už asi počuli a určite aj o našom vlastnom redakčnom systéme BUXUS, ktorý bol 1. na Slovensku a dnes ho využíva viac ako 150 webov.
V spolupráci s KPMG každoročne organizujeme prieskum o slovenských e-shopoch a so Slovenskou sporiteľňou organizujeme jedinečnú online konferenciu Website Story, ktorá rozpráva úspešné príbehy webov, ktoré predávajú.

Sme spolu-zakladajúcim členom Slovenskej User Experience Asociácie (SUXA) a členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a slovensko.digital. Okrem členstva vo vybraných asociáciach sa snažíme neustále vzdelávať nás, ale aj ostatných, a to konkrétne na FIIT STU a FMFI UK.

Sme obchodnými partnermi Dedoles, Holokolo, Slovenská sporiteľňa, Generali, Pískacie, Benedictus, Najšport, IBO, Kompava, Vaša Lekáreň, Ekotopfilm a mnoho ďalších. Našimi klientmi sú veľké, stredné i menšie B2C a B2B firmy a organizácie.

Venujeme sa vývoju webových stránok, B2C aj B2B e-shopov a dizajnovaniu funkčných digitálnych produktov určených koncovým používateľom.

Prečo práve ui42?

  • Sme silný tím online odborníkov v oblasti webových technológii, UX dizajnu a testovania, e-commerce a performance marketingu.
  • V roku 2007 sme vytvorili prvý UX lab na Slovensku spĺňajúci medzinárodné štandardy a otestovali sme v ňom už viac ako 100 projektov.
  • Neustále niečo vyvíjame a zlepšujeme, a to či už je to náš CMS BUXUS, Chatbot alebo najnovšie nástroj na odporúčanie založený na umelej inteligencii Recommendations.

Náplň práce

Náplň práce

Hľadáme talentovaného medior dizajnéra/dizajnérku, ktorý/-á má použiteľnosť v DNA ako my a potrebuje priestor rásť ďalej.

Ponúkame ti na to ideálne miesto:

  • náš zabehnutý UX tím snov aj s jeho know-how

  • veľké projekty, na ktorých v ui42 pracujeme a ktoré presahujú hranice

  • dobrý "vibe" UX kancelárie a plnú podporu kolegov

  • šéf chodí do práce len raz do týždňa...

Budeš predovšetkým tvoriť vizualitu produktov a služieb/pracovať na grafických návrhoch používateľských rozhraní (Figma, Sketch, Photoshop).

Naše referencie: Northfinder, Dedoles, Najsport, SwissRe, Asseco, PSS, Generali a mnohí ďalší.

Požiadavky

Must have's:

  • dizajnérsky talent a pracovitosť

  • veľa skúseností s Figma, Sketch

  • cit a veľa napozeráneho, ak nie hard skúsenosti s použiteľnosťou

  • odvaha obhájiť si svoju kreatívu

Čím si nás získaš?

  • nadšením pre najlepší UX dizajn

  • tvorivosťou ale aj rešpektom voči používateľskej cieľovej skupine

  • skúsenosťou s prístupnosťou a použiteľnosťou webov (accessability and usability)
  • iniciatívou pri riešení problémov

Ponúkame

V ui42 sa príjemne pracuje a žije aj preto, že máme okrem skvelého tímu aj:

  • férové odmeňovanie s možnosťou podieľať sa na zisku firmy

  • flexibilný pracovný čas a homeoffice podľa potrieb

  • firemné raňajky raz do mesiaca, skvelé firemné víkendy

  • multi-sport kartu

  • štýlový office v historickom dome s dvomi terasami neďaleko Horského parku

  • konferencie a vzdelávačky podľa individuálneho vkusu

No a na záver - čaká ťa tu nový MacBook Pro s rýchlym SSD diskom a so všetkým, čo k práci budeš potrebovať.

Prečo pracovať pre nás?

  • ui42 predstavilo pojem UX na trhu pred 15-imi rokmi, sme zakladajúcim členom SUXA (Slovenská user experience asociácia)

  • priniesli sme na Slovensko World Usability Day, ktorého sa každý rok zúčastňujeme

  • učíme UX na slovenských univerzitách

Navrch stránky To top