Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Peelo

Growth Marketing Manager

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1500 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Aktualizované20.03.2023

Náplň práce

V Peelo sa venujeme budúcnosti balenia a uchovávania potravín a tento rok plánujeme expandovať na nové trhy. Hľadáme skúseného marketéra a nadšenca do nových trendov, ktorý bude mať pod palcom marketingovú stratégiu a budovanie značky zo Slovenska do celého sveta - to je naša vízia a cieľ. 🐝

Vieš vymyslieť a zrealizovať kampane, ktoré oslovia a presvedčia zákazníkov v celej Európe vyskúšať náš produkt? Ak Ťa láka start-upové prostredie, orientuješ sa v DTC marketingu, máš vzťah k inovatívnym udržateľným produktom, si pre nás perfect match! 🤩

Čo bude Tvojou hlavnou úlohou?

  • Spolupráca na príprave komunikačnej stratégie spolu s E-commerce Leadom a externou agentúrou.
  • Príprava a vytváranie multikánálových reklamných kampaní, ktoré budú prinášať relevantnú návštevnosť na naše e-commerce platformy, koordinácia tvorby obsahu a kreatívneho tímu.
  • Vymýšľanie kampaní na podporu brand awareness a predaja. Zastrešenie kampaní od prvotnej myšlienky až po launch.
  • Dohľad nad plánovaním a zostavovaním newsletterov na každý mesiac.
  • Vyhodnocovanie úspešnosti celkových marketingových aktivít (influencer marketing, spolupráce, web, a pod).
  • Príprava zadaní na vytváranie obsahu (foto, video, blog, newsletter, kampane).
  • Koordinácia interného social media tímu.
  • Dohľad nad spoluprácou s existujúcimi influencermi/ambasádormi a vyhľadávanie príležitostí pre spoluprácu na nových trhoch.
  • PR - dodanie podkladov médiám a vyhľadávanie nových príležitostí na promo značky.
  • Sledovanie zahraničných inšpirácií a aplikovanie inovácii.

Rozdelenie času:

50% - tvorba, vymýšľanie kampaní & brand building.
25% - stratégia a forma komunikácie na všetkých trhoch.
15% - koordinácia kreatívneho tímu a dodávateľov.
10% - vyhodnocovanie marketingových aktivít.

Požiadavky

Koho hľadáme?

  • Skúseného marketéra/marketérku - stratégia budovania značky, social media, tvorba kampaní, newsletterov a podobne, min. 2 roky.
  • Skúsenosť s vedením tímu je vítaná.
  • Nutná je aj angličtina na pokročilej úrovni, keďže expandujeme do zahraničia.
  • Hľadáme niekoho, kto sleduje zahraničné inšpirácie a má rád inovácie 😉

Ponúkame

Prácu v rastúcom start-upe, kde vidíš ihneď výsledky svojej práce, máš možnosť ovplyvňovať veľa vecí a pomôcť tak rásť udržateľnej značke do sveta :)

Články z magazínu

Zobraziť všetky