Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Union poisťovňa

CRM Analytik/-čka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.02.2023

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a spoločne meníme životy k lepšiemu ;)

Naším poslaním je:

Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Náplň práce

V tíme riadenia vzťahov so zákazníkmi fungujeme agilným spôsobom práce, rozvíjame kultúru otvorenej a konštruktívnej spätnej väzby. V práci máme neformálne pracovné vzťahy. Nepotrpíme si na saká ani kravaty. Nepotrpíme si na tituly.

Hľadáme tímového hráča, ktorý má ťah na bránu, rád rozmýšľa nad komplexnými zadaniami a chce realizovať vlastné nápady. Hľadáme človeka, ktorý chce profesionálne rásť a učiť sa. Tvojou náplňou práce bude:

  • Analýza a spracovanie klientskych dát, príprava databáz a reportov potrebných na realizáciu kampaní
  • Hľadanie nových biznis príležitostí na základe dát o klientoch
  • Napĺňanie a spolupráca na tvorbe stratégie a dlhodobého plánu
  • Analýza klientskych dát v dátových skladoch poisťovne
  • Prinášanie návrhov na vylepšenie obsahu, funkcionalít a dátovej kvality
  • Zabezpečenie aktualizácie dát a realizácia projektov a aktivít v oblasti dátovej kvality poisťovne
  • Aktívna participácia na automatizácii projektov a úloh
  • Spolupodieľanie sa na celofiremných projektoch, ako napríklad klientska zóna, elektronická korešpondencia, vernostný program

Požiadavky

Odborné vedomosti/zručnosti:

  • prax v oblasti riadenia vzťahov so zákazníkmi
  • skúsenosti vo finančnom segmente
  • aktívna znalosť AJ

IT zručnosti:

  • SAS - pokročilý - PODMIENKA
  • Access - pokročilý
  • SQL - mierne pokročilý
  • Oracle Database - mierne pokročilý
  • PL/SQL - mierne pokročilý
  • MS Office - pokročilý

Osobnostné predpoklady:

  • znalosť analýz
  • výborné analytické, numerické a logické myslenie
  • orientácia na výsledok a podnikanie
  • schopnosť myslieť v dôsledkoch a detailoch
  • schopnosť hľadať nové riešenia
  • schopnosť identifikovať business príležitosti

Ponúkame

  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na regeneráciu
  • príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy
  • samozrejmosťou je Home Office

Články z magazínu

Zobraziť všetky