Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Union poisťovňa

IT analytik/-čka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované24.02.2023

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a spoločne meníme životy k lepšiemu ;)

Naším poslaním je:

Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Náplň práce

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Pridajte sa k nám na pozícii IT analytika / IT analytičky.

Budete súčasťou dynamického tímu, ktorého cieľom je meniť životy k lepšiemu našich poistencov. Vaša práca bude naozaj rôznorodáod biznisových po technické oblasti a umožní vám profesijný a kariérny rast v rámci firmy. Pokiaľ ste pripravený na naozajstnú výzvu, určite čítajte ďalej.

Budete zodpovedať za analýzu, návrh a realizáciu požadovaných zmien, typicky pôjde o:

  • zber a analýza požiadaviek od zadávateľov,
  • zodpovednosť za IT analýzu,
  • komunikácia s vývojovým tímom,
  • zodpovednosť za funkčnosť dodaných riešení,
  • tvorba testovacích scenárov aj samotné testovanie.

Ak od svojho zamestnávateľa očakávate férový prístup, príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste.

Informácie o výberovom konaní:
V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým prescreenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky

  • Znalosť SQL/PL SQL a skúsenosti s analýzou dát
  • Skúsenosti s návrhom procesných modelov
  • Znalosť softverového nástroja JIRA
  • Znalosť webových služieb (SOAP a REST) - výhodou
  • Skúsenosti na podobnej pracovnej pozícii - výhodou

Ponúkame

  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na dôchodok (2,8% z mesačného príjmu)
  • špeciálne zdravotné benefity (vouchers na rôzne aktivity, výhodnejšia zdravotná starostlivosť vo viacerých súkromných zdravotníckych zariadeniach)
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy
  • samozrejmosťou je Home Office

Články z magazínu

Zobraziť všetky