Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Union poisťovňa

Java Backend developer

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2300 — 2800 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované31.03.2023

Len s tými, ktorí vám rozumejú, si život užijete naplno. A ešte aj cestovanie, bývanie, šoférovanie či podnikanie. Pridajte sa k nám. Rozumieme si a spoločne meníme životy k lepšiemu ;)

Naším poslaním je:

Vytvárať hodnoty pre klientov, akcionárov, zamestnancov a distribučných partnerov za trvale transparentného a etického vzťahu. Poskytovaním nadštandardných služieb, proaktivitou a inováciou sa usilujeme o to, aby sme boli poisťovateľom, s ktorým je komfortná spolupráca a ktorý poskytuje svojim klientom jedinečnú kombináciu produktov z oblasti komerčného a zdravotného poistenia.

Náplň práce

Našou ambíciou je byť moderným a zaujímavým zamestnávateľom. Budujeme atmosféru, kde zamestnanci môžu rásť, inovovať postupy a hovoriť otvorene svoje názory.

Do tímu s fokusom na vývoj core IS hľadáme nových kolegov/kolegyne na pozíciu s nasledujúcou pracovnou náplňou:

  • spracovanie funkčných analýz a špecifikácií pre zmeny a nové funkcionality IS
  • vývoj a implementovanie zmien v IS
  • analýza a odstránenie chýb v IS
  • zdokumentovanie implementovaných zmien
  • systémové testovanie zmien v IS a príprava podkladov pre užívateľské testovanie zmien

Ak od svojho zamestnávateľa očakávaš férový prístup, príležitosť ďalej sa rozvíjať, neváhaj a ozvi sa nám. V Union vidíme svojich ľudí na prvom mieste.

Požiadavky

  • Java SE verzia 8 a vyššie - podmienkou
  • znalosť základných API knižníc jazyka Java SE verzia 8 alebo vyššie - podmienkou
  • UML - základná znalosť
  • Oracle SQL a PL/SQL programovanie - solídna znalosť
  • OS Linux/UNIX - základná znalosť
  • EclipseLink - výhodou

Ponúkame

  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na dôchodok (2,8% z mesačného príjmu)
  • špeciálne zdravotné benefity (vouchers na rôzne aktivity, výhodnejšia zdravotná starostlivosť vo viacerých súkromných zdravotníckych zariadeniach)
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy
  • samozrejmosťou je Home Office

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top