Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

United Classifieds

PHP developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané24.02.2022

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Sme firma, ktorá sa venuje vývoju známych inzertných portálov, napr. Autobazar.EU, Autobazar.sk, Nehnuteľnosti.sk, atď a našou misou je ponúkať užívateľom pomocnú ruku pri dôležitých životných rozhodnutiach ako je nákup alebo predaj nehnuteľnosti, automobilov.

Aktuálne obsadzujeme pozíciu PHP developera, ktorý má skúsenosti s vývojom v PHP a ktorý vidí svoje ďalšie smerovanie v JS - Node.js, Typscripte, pretože v krátkej dobe (do 1 roka) náš čaká platformizácia našich produktov.

Hľadáme človeka, bude spojítkom medzi vývojom v PHP a vývojom v najnovších technológiach. Aktuálne pri vývoji produktov v car classifieds segmente využívame:

  • PHP 7.x,
  • využívame rôzne jazyky a technológie napr. MySQL, GIT, Elastic, HTML, CSS, nginx server, JavaScrip, Redis a RabbitMQ,...

Platforma, do ktorej sa bude migrovať, je vyvíjaná nasledovne:

  • microservice architektúra,
  • service spolu komunikujú aj pomocou eventov cez RabbitMQ / Kafku, - dáta storujeme v Elasticsearch resp. MySQL, podľa vhodnosti,
  • kód spravujeme, testujeme a nasadzujeme za pomoci GitLab-u, - výsledné platformové riešenie beží v datacentre na technologii Docker Swarm,
  • využívame JavaScript / TypeScript , Express / Nest (framework), Node.js

Pracujeme v Scrume a nemusíš sa báť, že budeš “len” fixovať bugy. Budeš mať priestor na sebarealizáciu a testovanie nových technológií a funkčností.

Tešíme sa na Tvoje CV!

Požiadavky

Oceníme :

  • nadšeného človeka pre nové technológie,
  • skúsenosti s PHP, ElasticSearch, Redis, Gitlab CI/CD, MySQL,
  • orientáciu v Reacte, JavaScript, Typescript, Node.js,
  • iniciatívu a vlastné nápady.

Ponúkame

  • top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
  • zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
  • výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
  • podporujeme športové aktivity rôzneho druhu, napr. vzájomne sa hecujeme vo firemnom bežeckom klube,
  • príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
  • Multisport karta ,
  • zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
  • náborový bonus,
  • možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
  • keď pominie čas "koronový" určite bude kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
  • organizujeme aj počas HO rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu (napr. workshop – Ako sa presadiť a neuraziť, prednáška - Ako sa stravovať počas HO a nepribrať, kurzy varenia, kurz miešania letných drinkov, kurz bežeckého lyžovania, dni zdravia a kopec ďalších).

Články z magazínu

Zobraziť všetky