Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

United Classifieds

Projektový manažér pre realitné weby

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané24.05.2022

United Classifieds združuje portály ako Autobazar.eu, Autobazár.sk, Nehnuteľnosti.sk či TopReality.sk a je tiež najväčším prevádzkovateľom online inzertných portálov na Slovensku.

Zamestnáva viac ako 70 ľudí v Bratislave, v Žiline, v Novom Meste nad Váhom, Košiciach a Nitre. Je súčasťou švajčiarsko­nemeckej vydavateľskej skupiny Ringier Axel Springer Media AG.

Náplň práce

Sme firma, ktorá má vo svojom portfóliu najväčšie slovenské inzertné portály - Nehnuteľnosti.sk, Reality.sk, Autobazar.EU, Autobazar.sk a mnoho ďalších. Tisíce používateľov u nás denne hľadá svoje nové bývanie či auto. Keďže ide o veľké investície, proces výberu je často veľmi stresujúci. Našou misiou je preto podávať našim používateľom pomocnú ruku pri týchto dôležitých životných rozhodnutiach.

Do nášho tímu obsadzujeme pozíciu projektového manažéra, ktorý sa bude starať o neustály rozvoj pridelených projektov z oblasti realít.

Ak ti nechýbajú kreatívne nápady, výdrž dotiahnuť veci do konca a chuť navrhovať nové riešenia, ponúkame ti možnosť robiť to, čo bude vidieť a používať mnoho ľudí. A ak si zároveň technický typ a baví ťa nachádzať vo veciach logiku a analyzovať ich, si organizovaný a systematický, tak je táto pozícia pre teba ako stvorená!

Čo všetko táto pozícia obnáša?

• projektový manažment a spolupodieľanie sa na riadení agilného vývoja
• riadenie a činnosti spojené s nastavením a plánovaním sprintov, sledovanie plnenia úloh, koordinácia, synchronizácia efektivity tímu, validácie úloh
• udržiavanie produktového backlogu a iné ostatné súvisiace činnosti
• dohľad a prioritizácia nad úlohami v jire
• dohľad nad kvalitou zadaných úloh jednotlivými členmi tímu, externými oddeleniami
• koordinácia medzi-teamových aktivít
• aktívne riadenie ceremónií preplanning a planning
• úzka spolupráca s produktovým managerom, product ownermi, teamlídrom a scrum mastrom
• zodpovednosť za plnenie pridelených úloh a reporting zistených nedostatkov
• participácia pri vytváraní a plánovaní KPI

Na vývoj sa nám osvedčila metodológia Scrum, preto je jej znalosť pre teba výhodou.

Pracujeme z domu, no osobná interakcia je taktiež pre nás dôležitá. Radi ťa preto privítame v našom inšpiratívnom office v Žiline aspoň párkrát do mesiaca.

Ak si sa v tejto pozícii našiel, pošli nám svoje CV :) !

Požiadavky

• zmysel pre detail,
• dobrý timemanagement,
• analytické myslenie,
• samostatnosť, komunikatívnosť,
• chuť učiť sa nové veci ,
• znalosť v uml diagramoch, wireframoch,
• skúsenosti s admin rozhraniami: wordpress, magento alebo inými je vítaná,
• skúsenosti z online prostredia a tak isto aj technický background a znalosť scrumu sú výhodou.

Ponúkame

Čo ti ponúkame?
• top kolektív. Áno, samochvála smrdí, ale ľudia u nás sú nielen kolegovia, ale aj kamoši a vzťahoch nám naozaj záleží :),
• zdravie kolegov je pre nás dôležité - vitamínový balíček je samozrejmosťou a k dispozícií máme aj pár sick days,
• výučba anglického jazyka a UDEMY kurzy dostupné pre všetkých, možnosť zúčastniť sa rôznych konferencií,
• podporujeme športové aktivity rôzneho druhu - napr. skialp, turistika, beh
• príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, pracovnom výročí,
• Multisport karta ,
• zľavy pre nákup elektroniky, poistenia,
• náborový bonus,
• možnosť zúčastniť sa rôznych dobrovoľníckych aktivít,
• kopec nezabudnuteľných teambuildingov (splavy, lyžovačky, adrenalínové kolobežky, futbal, volejbal, …),
• organizujeme rôzne vzdelávacie aktivity, či už v oblasti hard skills alebo soft skills, prípadne sa snažíme rôznymi drobnými aktivitami kolegom spríjemniť prácu z domu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky