Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Vivantina

Webový analytik / vývojár

MestoRemote

FormaFreelance

Plat0 — 500 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané10.03.2022

Vivantinu sme založili, lebo sme chceli robiť dobrý marketing pre dobré firmy, ale hlavne pre ľudí. Pretože práve tí sa skrývajú za každou dobrou značkou. Nepustili sme sa do toho preto, že to bolo práve trendy, alebo že na tom zarobíme.

Peniaze sú super, ale nie je to jediná vec, kvôli ktorej ráno vstávame z postele. Veríme, že naši partneri sú našimi zákazníkmi nie preto, že sme mali najnižšiu cenovú ponuku, ale preto, lebo vedia, že si zaslúžime ich dôveru. Nepredávame komoditný tovar, na prípravu kvalitného riešenia potrebujeme dôkladne poznať všetky aspekty. Prvoplánoví marketéri patria do minulosti.

Medzi našich klientov patria rôzne spoločnosti - od malých e-shopov a firem až po veľké značky ako HELL Energy, Zvolenská mliekáreň, Ryba Žilina, či Decodom.

Náplň práce

Hľadáme skúseného webového analytika / vývojára

na spoluprácu na klientskych projektoch.

Ak so svetom komunikuješ len v JavaScripte, v Google Analytics neexistuje stránka, ktorej by si nerozumel, v Google Tag Manageri si prihlásený na prechodný pobyt a Data Layer si na noc dávaš pod hlavu, potom si človek, ktorého hľadáme.

Nemôžeme Ti ponúknuť fixný pracovný pomer. Preferujeme dlhodobú spoluprácu na živnosť formou ad-hoc zadaní podľa aktuálnych potrieb agentúry.

Vidíš sa v týchto riadkoch? Čakáme na Tvoj e-mail alebo telefonát, podmienky si dohodneme.

Požiadavky

Čo od Teba očakávame:

  • aktívnu znalosť JavaScriptu
  • znalosť Google Tag Managera, Global Site Tagu, Google Analytics, Facebook Pixelu a ďalších nástrojov a tagov, ich možností pri meraní a optimalizácii marketingových aktivít
  • schopnosť navrhnúť meranie cieľov konkrétnych klientskych webov podľa požiadaviek marketingového tímu
  • schopnosť nasadiť scripty na web, nastaviť všetky potrebné eventy, otestovať ich a odovzdať plne funkčné riešenie
  • dodržiavanie termínov, flexibilitu, samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, loajalitu

Články z magazínu

Zobraziť všetky