Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Webgate

WordPress Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované28.02.2023

We create beautiful websites and web apps that drive business growth. 🚀

Máme radi kávu ☕, veľa kávy☕☕, biohacking, podcasty, zlepšovanie, efektívnu komunikáciu, stolové hry. Nebojíme sa ťažkých vecí, robíme zmysluplné projkety a máme partnerský vzťah s našimi klientmi.

Pracujeme on-site v najlepšom co-worku TheSpot so skvelou terasou, mega baristami a výbornými obedmi.

Snažíme sa byť užitoční - aktívne sme spolupracovali na weboch helpukraine.sk, ukraineslovakia.sk, ktopomozeukraine.sk

Náplň práce

Budeš pracovať v malom flexibilnom tíme webdizajnérov a kóderov na zaujímavých projektoch - B2B platformy, E-shopy, klientské portály, startup projekty.

Náplň práce:

  • Vytváranie a úprava WordPress tém na mieru
  • Programovanie pluginov na mieru / modifikácia existujúcich pluginov
  • Integrácia WordPress s platobnými bránami, CRM/ERP systémami
  • Programovanie funkcionality na mieru pre WooCommerce

Za kvalitnú prácu a proaktivitu ťa odmeníme.

Požiadavky

Hľadáme spoľahlivého, skúseného WordPress developera/developerku s 5+ ročnými skúsenosťami a proaktívnym prístupom.

  • Dodržiavanie best practices, WordPress Codex a štandardov HTML/CSS
  • Schopnosť vyhľadať najefektívnejšie riešenie problému
  • Skúsenosti s integráciami WP/Woo a ERP/CRM systémami
  • Znalosť GIT
  • Znalosť relačných databáz (SQL), práca s MySQL, PostgreSQL
  • Znalosť PHP a OOP na vysokej úrovni
  • Vzdelanie min. VŠ v technickom obore (Ideálne FIIT, FEI, Matfyz)
  • Angličtina (B2)
  • Skúsenosti s tvorbou FE - výhodou

Ponúkame

  • Extra finančné ohodnotenie za kvalitnú prácu
  • Možnosť pracovať full-remote + príspevok na Cowork

Články z magazínu

Zobraziť všetky