Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Webglobe

Sales Hunter

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1600 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané29.05.2024

With over 100,000 satisfied customers and 20+ years of experience, Webglobe is one of the largest and fastest-growing providers of digital and hosting solutions in the region. We help businesses small and large succeed online, and take great care of them every step of the way. Thanks to our modern infrastructure, we provide state-of-the-art web hosting and mailing solutions as well as user-friendly domain registration services.

Náplň práce

Dokážeš hneď teraz zodvihnúť telefón, vytočiť 20 náhodných čísel a presvedčiť polovicu z nich, aby si s tebou založili akvabelový tím? Ak áno, zarobíš si u nás veľa peňazí. Sme jedným z najväčších poskytovateľov serverového hostingu na Slovensku a v Česku a akvabely nepotrebujeme. Potrebujeme však obchodného zástupca/zástupkyňu na vyhľadávanie nových zákaziek. Tvojou jedinou úlohou budú cold cally. O zvyšok sa postaráme my.

Termín: Včera, dnes, najneskôr zajtra

Miesto: Kdekoľvek, kde je internet

Ako bude vyzerať tvoj bežný pracovný týždeň?

  • Nájdeš nové obchodné príležitosti, obvoláš ich a dohodneš si stretnutia
  • Pozorne si vypočuješ požiadavky klientov a vymyslíš, ako im vyjsť v ústrety.
  • Spoločne s kolegami z technického pripravíš návrh riešení a cenové ponuky pre špecifických klientov
  • Všetko zapíšeš do tabuliek a pripravíš reporty pre zvyšok tímu.

Požiadavky

  • Nebojíš sa zodvihnúť telefón, dokážeš vyjednávať a nemáš prejav ako zo štvrtej cenovej.
  • Google tabuľky sú tvoj kamoš, premýšľaš systematicky a dokážeš si v nich udržať poriadok.
  • Máš minimálne 1 rok praxe s obchodom (alebo na podobnej pozícii).
  • Vieš, čo to znamená SPIN selling a dokážeš ho použiť v praxi.
  • Orientuješ sa v IT a dokážeš sa rýchlo dovzdelať.
  • Zvládaš dobre angličtinu, slovom aj písmom (tak s ohľadom na zákazníkov, ako aj internú komunikáciu).
  • Pracuješ samostatne a zodpovedne. Nikto ťa nemusí viesť za ručičku a dokážeš si priznať chybu.
  • Dokážeš si zorganizovať prácu tak, že všetko v pokoji zvládneš a nevyhoríš.
  • Obojstranná spokojnosť z dohodnutého obchodu je tvoj cieľ.

Ponúkame

  • skvelú partiu priateľsky naladených ľudí, ktorá je nielen za každú zábavu, ale vzájomne sa aj podporuje a inšpiruje
  • neformálne prostredie, v ktorom ti nič nebráni vyjádriť svoj názor – nové nápady rozhodne vítame, pretože kde nie je zmena, nie je ani posun vpred
  • HW podľa vlastného výberu – pracuj, na čom chceš
  • neobmedzenú dovolenku – vezmi si voľno, ako len potrebuješ
  • remote – pracuj odkiaľkoľvek
  • mobilný paušál a zvýhodnený mobilný paušál aj pre svojich blízkych
  • príležitosť byť súčasťou zaujímavých technológií s možnosťou realizácie vlastných nápadov – skús si napríklad webhosting (zadarmo) v rámci vlastných projektov
  • férové ohodnotenie, mimoriadnu prácu oceníme aj mimoriadnymi bonusmi
  • multisport karta
  • nové podnety – s nami na vavrínoch rozhodne nezaspíš, radi ťa podporíme v tvojom osobnom rozvoji
  • spoločné zážitky – dobrú náladu a tímového ducha podporujeme teambuildingovými akciami
  • občerstvenie na pracovisku (káva, čaj, ovocie…) je u nás samozrejmosť

Články z magazínu

Zobraziť všetky