Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Webikon

Skúsený web vývojár

MestoRemote

FormaFull-time

Plat2500 — 3500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované28.10.2023

Roky sa venujeme komplexným webovým riešeniam na mieru. Sme špecialisti, ktorí sa rozhodli pracovať v slobodnej firme a baví ich to.

Náplň práce

Kódovanie s použitím moderného PHP stacku.
Tvorba frontendu pomocou šablónovacieho jazyku a Tailwind CSS.
Pomoc s plánovaním a definovaním rozsahu nových úloh a funkcionality.
Práca na oprave chýb a vylepšení našich dlhodobých projektov.
Údržba a príprava jednotkových a akceptačných testov.
Písanie projektovej a technickej dokumentácie.
Občasná technická podpora našich zákaznikov.

Požiadavky

Skúsenosť s Blade a/alebo Twig šablónovaním.
Minimálne základná znalosť Tailwind CSS.
Dobrá znalosť PHP.
Základná znalosť JavaScript (React výhodou)
Aspoň 3 roky vo vývoji webov a webových aplikácií.
Skúsenosť s písaním testovateľného kódu a automatizovaného testovania.
Výborná znalosť anglického jazyka.

Ponúkame

Partiu dvanásť nadšencov pre webové technológie od ktorých sa dá veľa naučiť a je s nimi sranda.
Zázemie malej webovej agentúry, ktorá funguje už viac ako 11 rokov.
Zabehnuté procesy a vyladený workflow.
Dlhodobé projekty, ktoré rastú spolu s nami.

Články z magazínu

Zobraziť všetky