Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Wiktor Leo Burnett

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané09.06.2022

Príbeh agentúry Wiktor Leo Burnett sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme sa boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu.

Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali a vďaka ktorým môže Wiktor stále robiť pre tie najlepšie značky na trhu.

U Wiktora milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. Aj vďaka silnému projekt managementu a plánovaniu kapacít Traffic managermi. Táto kombinácia robí z Wiktor Leo Burnett jedno z najatraktívnejších miest na prácu v Bratislave.

Viac vecí ti radi porozprávame osobne na kávičke alebo cez videocall. :)

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý má rád digitál, zaujímajú ho novinky a rád ich klientom predstaví a odporúči, ale zároveň mu ponúkame aj prácu na 360 kampaniach (v online aj offline prostredí).

  • Manažment projektov od zadania až po odovzdanie - primárne digitálne zadania od webov až po komplexné online kampane či točenie spotov, ale čakajú ťa aj offline zadania.
  • Konzultácie, poradenstvo a vytváranie kvalitných a dlhodobých vzťahov s klientom.
  • Finančný manažment projektov (stráženie projektu v internom systéme Scoro)
  • Vedenie projektového tímu.
  • Aktívna spolupráca s kreatívnym oddelením, zadávanie, plánovanie a zodpovednosť za načas dodané výstupy pre klientov.
  • Management a zabezpečenie produkčných požiadaviek súvisiacich so zadaniami klientov.
  • Komunikácia s externými dodávateľmi.

Požiadavky

  • Máš skúsenosť s prácou v reklamnej, digitálnej alebo performance agentúre či v iných firmám na pozícii projektového manažéra. Hľadáme niekoho kto už pozná prostredie, procesy a fungovanie agentúry a baví ho digital.
  • Baví ťa digitálny svet, vyznáš sa v ňom a sleduješ digitálne trendy.
  • Google Analytics a Adwords ti niečo hovoria a vieš sa v nich orientovať.
  • Accountovanie webových projektov pre teba nie je problém a pojmy ako UI/UX, HTML, CSS či CRM dôverne poznáš.
  • Nerobí ti problém okrem digitálnych kampaní pracovatť aj na offline zadaniach a kampaniach.
  • Rád s ľuďmi komunikuješ, vieš správne vycítiť náladu iných a bez problému navnímaš okolie.
  • Máš prehľad vo svojich projektoch a finančnom manažmente klienta, vieš si dobre „upratať ľudí aj veci okolo“.

Ponúkame

  • Budeš pracovať na super klientoch z rôznych odvetví. Ale neboj sa, nebudeš ich mať 10 na jednej ruke.
  • Prácu v organizovanom kolektíve, super kreatívcov a výborných accountov. A k tomu Traffic Managera.
  • Budeš mať priestor učiť sa od seniorných kolegov a kariérne sa posúvať.
  • Zaujímavý bonusový systém a podporu pri vzdelávaní.
  • Legendárne teambuildingy, parties.
  • Prácu v agentúre, ktorá dlhodobo patrí medzi TOP agentúry a v CV vždy zažiari.

Články z magazínu

Zobraziť všetky