Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Wiktor Leo Burnett

Finančný analytik

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

Úroveň

Pridané06.05.2022

Príbeh agentúry Wiktor Leo Burnett sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme sa boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu.

Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali a vďaka ktorým môže Wiktor stále robiť pre tie najlepšie značky na trhu.

U Wiktora milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. Aj vďaka silnému projekt managementu a plánovaniu kapacít Traffic managermi. Táto kombinácia robí z Wiktor Leo Burnett jedno z najatraktívnejších miest na prácu v Bratislave.

Viac vecí ti radi porozprávame osobne na kávičke alebo cez videocall. :)

Náplň práce

Hľadáme posilu!

Finančný analytik síce nie je typická pozícia pre našu skupinu agentúr zameranú na kreativitu, ale keďže ide o pozíciu prepojenú na všetky naše agentúry, o to rozmanitejšia práca ťa čaká!
Každého analytika iste v prvom rade zaujíma, s akým toolom bude pracovať a tak sa radi pochválime! Máme novo zavedený, dokonale prepracovaný end-to-end work management systém, s prepracovanými analytickými funkciami v marketingovej industry. 👉 https://www.scoro.com

Reportoval/a by si priamo Group CFO. A že čo presne?

  • spracovanie a zanalyzovanie mesačných obchodných výsledkov a režijných nákladov

  • vyhodnotenie profitability klientov

  • analýzu a kontrolu efektivity práce zamestnancov

  • pravidelné (mesačne, kvartálne) a ad hoc reporty

  • participoval/a by si na finančnom plánovaní

  • komunikoval/a by si najmä s finančným riaditeľom, účtovným a obchodným oddelením

Požiadavky

  • ekonomické vzdelanie
  • analytické myslenie
  • proaktívny prístup
  • Excel na pokročilej úrovni (znalosť kontingenčnej tabuľky a pokročilých funkcií)
  • minimálne 1-2 roky praxe (ráta sa aj popri VŠ)
  • chuť učiť sa

Ponúkame

  • neformálne, kreatívne a dynamické prostredie
  • tvoj miláčik si tu vždy nájde miesto a.k.a pet friendly office
  • bezodná káva
  • firemné akcie a teambuildingy
  • športové aktivity

Články z magazínu

Zobraziť všetky