Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Wiktor Leo Burnett

Graphic Designer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané02.03.2022

Príbeh agentúry Wiktor Leo Burnett sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme sa boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu.

Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali a vďaka ktorým môže Wiktor stále robiť pre tie najlepšie značky na trhu.

U Wiktora milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. Aj vďaka silnému projekt managementu a plánovaniu kapacít Traffic managermi. Táto kombinácia robí z Wiktor Leo Burnett jedno z najatraktívnejších miest na prácu v Bratislave.

Viac vecí ti radi porozprávame osobne na kávičke alebo cez videocall. :)

Náplň práce

Hľadáme šikovného vizuálca, ktorý nemusí mať 20 ročnú skúsenosť, tuší čo je motion grafika a rád si spolu s copywriterom sadne a vymyslí super veci. Jednoducho šikovného grafika, ktorý chce pracovať v agentúre na zaujímavých projektoch a kampaniach.
Čo bude tvojím denným chlebíčkom:

  • Tvorba a úprava grafických návrhov – vizuály, TV spoty, bannery, weby, letáky, bulletiny, brožúry, CI, social media formáty a iné.
  • Grafické návrhy rôznych typov nosičov.
  • Podieľanie sa na ideamakingu a vymýšľať super kampaňové koncepty.

Požiadavky

Ak sa nájdeš v týchto bodoch, pošli nám svoje portfólio a pribaľ k tomu aj CVčko:

  • Ovládaš grafické programy balíka Adobe.
  • Máš skúsenosť a prax na pozícií grafika v grafickom štúdiu či agentúre či niekde, kde si zachytil formáty a reklamný svet.
  • Máš základy motion grafiky a len tak sa jej nezľakneš.
  • Máš v malíčku online aj offline grafiku (rôzne formáty či už offliane alebo social media, orezy, vektory sú pre teba oukej).
  • Si tímový a zodpovedný hráč.
  • Máš estetické cítenie.
  • Nie si žiadna (s)padavka.
  • Si zodpovedný, spoľahlivý a máš zmysel pre detail.
  • Chceš pracovať na kampaniach s ktorými budeme spoločne vyhrávať ocenenia, ale nerobí ti problém vyšperkovať aj základné grafiky.
  • Predtým než niečo urobíš sa aj zamyslíš...
  • Máš vysokú úroveň timemanagementu a hneď vieš, že traffic manager je tvoj najlepší kamoš.

Ponúkame

  • Prácu v agentúre, ktorá dlhodobo patrí medzi TOP agentúry Slovenska.
  • Skvelý tím kolegov a super klientov.
  • Office v centre mesta pod železničnou stanicou (legendery Lešková).
  • Prácu v organizovanom, ale nie korporátnom kolektíve. Áno, u nás máš okrem kolegov, interných procesov, školení a Talents&Culture team k dispozícií aj Traffica. Jednoducho servis ťip-ťop.
  • Legendárne teambuildingy a parties (fungujeme už aj v offline prostredí, takže sa vidíme!).
  • Priestor na vzdelávanie a školenia.
  • Motivujúcu odmenu (plat + bonus), ktorá bude závisieť od tvojich schopností a skúseností.

Články z magazínu

Zobraziť všetky