Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Wood & Company

Marketing Specialist/Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypTPP

Pridané02.09.2024

Náplň práce

Do nášho mini marketingového tímu hľadáme talentovaného a ambiciózneho profesionála, ktorý bude manažovať marketingové stratégie, produkty a komunikáciu našej entity WOOD Real Estate.

Hľadáme človeka, ktorý, okrem toho, že ...je schopný samostatnosti v rámci svojich úloh, vie sa na denné aktivity pozerať strategicky a má skúsenosť s vytváraním komplexných marketingových stratégií... rád spolupracuje s ľuďmi a nebojí sa rôznorodých projektov.

Zodpovednosti, ktoré táto práca so sebou prináša:

  • Spolupráca a manažovanie dodávateľov: kreatívna agentúra, PR, eventová agentúra a agentúra na digitálny marketing
  • Tvorba a správa ročných marketingových budgetov, príprava portfóliovej stratégie a marketingových materiálov pre portfólio budov WOOD Real Estate v spolupráci s Asset managermi a lízingovým tímom
  • Aktívna podpora pri nových rezidenčných projektoch v spolupráci s marketingovými oddeleniami developerov
  • Nastavovanie budgetov, timingov a procesov pri správe sociálnych sietí
  • Vyhodnocovanie a nastavovanie online kampaní v spolupráci s digitálnymi agentúrami
  • Tvorba brand identít, webových stránok, komunikácia pre nové projekty a príprava propagačných a marketingových online/ offline v spolupráci s agentúrami
  • Aktualizovanie informácii a článkov na webe WOOD Real Estate
  • Príprava a realizácia podujatí pre WOOD Real Estate v spolupráci s externou podporou
  • Vyhľadávanie príležitostí na rozvoj značky
  • Spolupráca na projektoch s WOOD & Company na dosahovaní spoločných marketingových cieľov

Požiadavky

Radi sa stretneme so skúseným marketingovým špecialistom, ktorý dokáže pracovať samostatne a má ambíciu rásť, alebo s marketingovým manažérom, ktorý sa nebojí nových výziev a má potenciál rozvíjať inovatívne marketingové stratégie. Každopádne, ideálny kandidát by mal mať:

  • Vysokoškolské vzdelanie v obore
  • Minimálne 3-5 rokov praxe na podobnej pozícii
  • Dobrú orientáciu v online prostredí a v aktuálnych digitálnych trendoch
  • Skúsenosť s MS Word, MS Excel, Google Analytics a s Figma/ Indesign (výhodou)
  • Pokročilú znalosť v MS PowerPoint
  • Aktívnu znalosť anglického a slovenského jazyka
  • Business mindset
  • Schopnosť vyhodnocovať kvalitu grafických a kreatívnych výstupov od agentúr
  • Zručnosť v určovaní cieľov a priorít aj pod tlakom
  • Dynamický, proaktívny a kreatívny skillset s dôrazom na dôslednosť
  • Tímový hráč

Ponúkame

Prácu u nás Vám spríjemní:

  • Ročný výkonnostný bonus
  • Súkromná zdravotná starostlivosť
  • Príspevok na cestovanie
  • Podpora športových podujatí
  • Lístky do divadla
  • Multisport karta
  • Finančná podpora vzdelávania a seba rozvoja
  • Team-buildingy a iné firemné eventy
  • Iné zaujímavé zľavy a výhody pre zamestnancov WOOD & Company

O firme

WOOD & Company je významná finančná skupina s popredným postavením na stredoeurópskom trhu. Od 1991 sa zaoberá poskytovaním služieb investičného bankovníctva, správy aktív a obchodovaním na burzách. Spoločnosť sa stará o investície v hodnote presahujúcej 4,5 miliárdy eur.

WOOD Real Estate aktívne spravuje komerčné nehnuteľnosti v Prahe, Bratislave a Varšave. Portfólio v súčasnosti zahŕňa 16 projektov s viac než 364-tisíc m² prenajímateľnej plochy.

Medzi najvýznamnejšie realitné aktíva finančnej skupiny patria nákupné centrum Aupark a administratívna budova Aupark Tower v Bratislave, Galérie Harfa v Prahe a administratívna budova Astrum Business Park vo Varšave. WOOD Real Estate sa podieľa na developmente komerčných, rezidenčných i logistických projektov a aktuálne so svojimi partnermi participuje na úspešných rezidenčných zámeroch, ako sú Millhaus a Lakeside 3 v Bratislave a Nová Merina v Trenčíne. V pripravovaných rezidenčných projektoch vznikne viac ako 2000 bytových jednotiek.

Články z magazínu

Zobraziť všetky