Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

WRDATACENTRUM

Grafik s Maďarským jazykom

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované16.04.2024

1. Cloud GPU Computing:
Revoluční cloudové operace, naše virtuální počítače poháněné grafickými procesory Nvidia HGX A-100, poskytují neporovnatelný výkon. Nabízejí neuvěřitelnou rychlost, bezkonkurenční škálovatelnost datového centra a bezpečnost pro nejnáročnější úkoly.

2. WR 3DCOM:
Na kvalitě vzdělávání záleží. WR 3DCOM nabízí netradiční přístup k výuce studentů základních a středních škol prostřednictvím virtuální reality. Tento systém posouvá učební zážitek do nové dimenze díky zapojujícímu designu, realistickým 3D modelům a interaktivním úkolům. Nejde jen o učení; jde o podporu individuality v úplně nové dimenzi.

3. Bare-Metal:
Pracujeme také na poskytování bare-metal řešení přizpůsobených specifickým podnikovým požadavkům. Naše odhodlání k inovaci znamená, že neustále vyvíjíme nová řešení, abychom udrželi naše klienty na čele.

4. Specializované Služby:
Kromě našich hlavních produktů nabízíme specializované služby jako konfigurace AI sítě, 3D zpracování a analýza kryptoměn. Tyto služby jsme navrhli tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám našich klientů a udrželi je na čele v jejich oblastech.

Náplň práce

  • Aktívna účasť na tvorbe grafických návrhov a materiálov podľa požiadaviek teamu.
  • Preklad krátkych textov do Maďarského jazyka.
  • Príprava grafických obsahov pre rôzne kanály a platformy.
  • Podpora pri tvorbe marketingových materiálov a reklám.
  • Spolupráca s inými oddeleniami na zabezpečenie konzistentného vizuálneho štýlu.
  • Dodržiavanie termínov a kvalitatívnych štandardov práce.

Požiadavky

  • Znalosť Adobe Photoshop a Adobe InDesign na pokročilej úrovni.
  • Schopnosť komunikovať v anglickom a maďarskom jazyku plynule, písomne aj ústne.
  • Kreatívny prístup a schopnosť pracovať v tíme.
  • Dobrá organizácia a schopnosť pracovať na viacerých projektoch súčasne.

Ponúkame

  • Príležitosť pracovať v dynamickom a inšpiratívnom prostredí.
  • Možnosť rozvoja kariéry a získania skúseností v oblasti grafického dizajnu.
  • Konkurenčný platový balík a ďalšie benefitové programy.
  • Príjemný a priateľský kolektív.

Články z magazínu

Zobraziť všetky