Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

X-BIONIC® SPHERE

Marketing Manager

MestoŠamorín

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané11.05.2022

Náplň práce

Si marketingový nadšenec schopný koordinovať viacero úloh v rámci interného tímu naprieč rezortom? Okrem toho, že si kreatívny, si schopný analyticky zmýšľať a na základe podkladov aplikovať ideálnu marketingovú stratégiu pre prilákanie zákazníkov a navýšenie obratu prevázok? Nebojíš sa zodpovednosti a si ochotný sa v oblasti marketingu posúvať a vzdelávať? Tak potom je táto práca pre teba.
Nehľadáme človeka s rokmi skúseností, hľadáme tímového hráča, ktorý prinesie potrebné výsledky, je kreatívny, znalý súčasných trendov a dostatočne samostatný.

Staneš sa členom tímu, kde budeš mať na starosti marketingovú podporu jednotlivých prevádzok rezortu s primárnym zameraním na návštevníkov denných prevádzok rezortu (bazény a vodný svet, reštaurácie, gym, wellness, kino a mnohé iné). Tak ak sa toho nebojíš, pošli nám životopis a my sa s tebou veľmi radi porozprávame.

Požiadavky

  • skúsenosti v oblasti marketingu aspoň 3 roky
  • všeobecký prehľad v oblasti on-line marketingu, znalosť Googl Ads, Facebook Ads, Google Analytics a ďalších marketingových nástrojov
  • výborné komunikačné schopnosti
  • analytické myslenie
  • proaktívny prístup a tímovosť
  • excelentne zvládnutá slovenčina, slovom aj písmom
  • angličtina a maďarčina sú výhodou

Ponúkame

  • Atraktívny systém zliav vernostného programu X-Card pre zamestnancov do výšky 40%
  • cvičenie v GYMe free
  • plávanie v aquatic sphere free
  • wellness 1 x za mesiac
  • lojalitný bonus už po prvom roku
  • atraktíne prostredie, priestor na sebarealizáciu a ďalšie

Články z magazínu

Zobraziť všetky