Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Yavanna

Sales manager pre Katarínu Runu

MestoRemote

FormaFreelance

Plat1000 — 5000 €

TypFaktúra

Úroveň

Aktualizované17.01.2023

Katarína Runa - vyhľadávaná transformačná mentorka a lektorka, skúsená životná koučka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, ktorá sa už viac ako desať rokov venuje ženám a jej srdcovou témou sú vzťahy. Viedla stovky živých seminárov a tisíce osobných konzultácií. Je autorkou úspešných online programov ako je Kľúč k mužskej duši, Nad vodou, Svätý grál materstva, Cesta ženy alebo mentoringový program Magický rok, či Cesta kráľovnej.

Náplň práce

Pridaj sa do tímu Katky Runy ako Sales manager a urob revolúciu v oblasti predaja osobnostného rozvoja!

  • Máš skúsenosti v oblasti predaja a vedenia predajného tímu, ideálne v online svete?
  • Máš líderské skúsenosti a zručnosti, ktoré by si ďalej rád rozvíjal?
  • Predaj máš v krvi a hľadáš výzvu a priestor sa realizovať?
  • Túžiš po zmysluplnej práci v menšom tíme a úspešnom projekte?

Tvoje primárne zodpovednosti budú:

  • vytváranie inovatívnych predajných stratégií a techník v oblasti osobnostného rozvoja
  • nastavovanie predajných procesov, efektívneho systému predaja a spolupráca s ostatnými oddeleniami (marketing, zákaznícky servis)
  • definovanie nových kanálov predaja, hľadanie nových obchodných príležitostí
  • vybudovanie a motivovanie predajného tímu
  • koordinácia predajných aktivít, stanovenie predajných cieľov
  • identifikovanie potrieb a zisťovanie spokojnosti klientov, konverzia potenciálnych zákazníkov

Požiadavky

  • skúseností v oblasti nastavovania predajných procesov a predaja aspoň 3 roky sú podmienkou
  • znalosť online marketingu a online predaja veľkou výhodou
  • vynikajúce komunikačné, manažérske a predajné zručnosti
  • vzťah k predaju a osobnostnému rozvoju
  • chuť tvoriť, inovovať, hľadať a nachádzať potenciál predaja v online priestore
  • prehľad o kurzoch a vízii Kataríny Runy je výhodou
  • práca je na plný týždenný pracovný čas, ktorý je však flexibilný
  • sebaorganizácia, proaktivita a spoľahlivosť
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • pravdivá, empatická a láskavá komunikácia so sebou a okolím
  • motivácia osobnostne, profesne aj finančne rásť

‼️ Pozícia nie je vhodná pre človeka bez predošlých skúseností a úspechov ako Sales Manager !!

Ponúkame

Pozície v našom tíme sú priestorom pre intenzívny rast po osobnostnej aj profesionálnej stránke pre tých, ktorí sú spoľahliví, proaktívni a okrem spoločnej práce na vízii prinášajú aj svoje vlastné vhľady a nápady na zlepšenie procesov.

Je pre nás dôležité, aby každý človek v našom tíme bol súčasťou celku, rozumel a podporoval víziu toho, kým Katarína Runa je a akú transformáciu prináša svetu.

Hľadáme ľudí, ktorí chcú rásť, rozvíjať sa, prekonávať výzvy. Okrem zodpovednosti je pre nás dôležitá aj veľká miera slobody a sebarealizácie.

Ide o flexibilnú prácu z domu, takže čo hovoríš na to, meniť ženám životy pomocou Katkiných produktov z pohodlia Tvojho domova? Šikovným sa u nás darí!!

Články z magazínu

Zobraziť všetky