Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Zaraguza

Social Media Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.11.2020

Zaraguza patrí k najznámejším agentúram na Slovensku s vlastným mediálnym oddelením. Za 15 rokov existencie prerástla z digitálnej agentúry na multichannel presah a posledné roky tvoríme komplexné kampane pre lokálnych aj medzinárodných klientov. Stojíme za konceptom Budúcnosť je vaša pre Slovenskú sporiteľňu. Ten už niekoľko rokov napĺňame kampaňami naprieč celou komunikáciou najväčšej bankovej značky na Slovensku. Dlhodobé partnerstvo v komunikácii máme aj so značkou ZSE a Popradská káva, kde tvoríme ako televízne, tak aj digitálne kampane. Medzi najnovšie prírastky patrí značka Budiš či Carpathia. Najväčším highlightom je úplne nová spolupráca so značkou BMW na 9 trhoch EÚ. Od mája 2024 tvoríme pre 1 z najväčších auto-moto značiek kampane na motorky.

Náplň práce

  • príprava content plánu
  • nasádzanie príspevkov na IG a FB
  • spúštanie reklamy na posty
  • pravidelný reporting výsledkov za mesiac
  • príprava kampaní a špeciálok na sociálne siete
  • príprava stratégie (mass)
  • rozpracovanie veľkých kampaní na social

Požiadavky

  • aspoň 2 - ročná skúsenosť v reklamnej agentúre
  • samostatnosť a zodpovednosť pri práci na komplexných projektoch
  • orientácia v online a výkonnostných formátoch
  • motivácia pracovať na sebe a udržiavať si prehľad v reklamnom svete

Ponúkame

Priestor, v ktorom môžeš rásť a neustále sa zlepšovať. Pohodovú atmosféru a super kolegov, s ktorými ti budú týždne krátke. Milých psíkov 🐕🐶, ktorí vezmú radi do partie ďalšieho, ak nejakého máš.

Články z magazínu

Zobraziť všetky