Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Topovaná

Zaraguza

Mid Art Director

MestoBratislava

Forma: Full-time

Platod 2000 €

TypTPP / Faktúra

Dátum pridania21.02.2022

Zaraguza patrí k najznámejším multichannel agentúram na Slovensku s vlastným mediálnym oddelením. Pri tvorbe digitálnych aj ATL kampaní sa na reklamu díva trošku inak, čo sa odzrkadľuje aj vo výsledkoch. Medzi jej najzaujímavejšie a najoceňovanejšie práce patrí kampaň Fofola, online kampane pre Popradskú kávu, či kampane značky Rexona. Zaraguza zastrešuje aj komunikáciu najväčšej banky na Slovensku, pre ktorú vytvorila kampane ako Sloboda je v tebe či úplne nový pozicioning Budúcnosť je vaša. Okrem Slovenskej sporiteľne a ďalších super klientov v nej nájdeš aj super ľudí a príležitosť robiť to, čo ťa baví najviac.

Náplň práce

  • Podieľanie sa na kreatívnom procese a tvorbe konceptov
  • Príprava grafiky pre offline (print, OOH, CVL..)TV, ale i online - bannery, social posty a newslettre
  • Prezentácia v agentúre i pred klientom

Požiadavky

  • Aspoň dva roky skúseností
  • Kreatívne myslenie
  • Dobrý tímový hráč
  • Motivácia vzdelávať sa a pracovať na sebe
  • Portfólio prác, ktoré si realizoval/a nám pošli spolu s CV

Ponúkame

  • Príležitosť rastu v top reklamnej agentúre, pravidelné publikovanie do médií
  • Priestor, v ktorom môžeš rásť a neustále sa zlepšovať
  • Pohodovú atmosféru a kolegov, ktorí si nepotrpia na svoje "tituly" a hierarchiu
  • Množstvo psíkov, ktorí medzi seba radi privítajú ďalšieho, ak nejakého máš.

Navrch stránky To top