Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

ZenithMedia

Performance Špecialista

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.04.2024

Sme druhá najsilnejšia multikanálová mediálna agentúra na slovenskom trhu so silným zameraním na online marketing. Spájame médiá, dáta, technológiu, kreativitu a skúsených špecialistov, aby sme rozvíjali biznis našich klientov.

Náplň práce

  • Budeš mať pod palcom PPC a programmatic kampane pre tých najvýznamnejších hráčov na SK trhu s veľmi zaujímavými rozpočtami
  • Dennodenne budeš pracovať s nástrojmi ako Google Ads, Facebook Business Manager, Google Analytics, Power BI, DV360, CM360 a s ďalšími
  • Neskončíš len pri exekúcii, očakávame od teba aj strategický pohľad a plánovanie biddable aktivít
  • Budeš sa pravidelne vzdelávať a rozvíjať v rámci výkonnostného marketingu, aktívne prinášať novinky a návrhy na zvýšenie efektivity kampaní
  • Komunikovať budeš s klientom, ostatnými členmi tímu a agentúry, no takisto s dodávateľmi

Požiadavky

  • Skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 3 roky

  • Analytické zmýšľanie, proaktivita, chuť rozvíjať seba aj agentúru

  • Dôslednosť a silný zmysel pre detail

  • Záujem o najnovšie trendy z online marketingu a chuť skúšať nové veci

  • Dochvíľnosť, komunikatívnosť a proklientsky prístup

  • Všeobecný prehlaď v oblasti online médií, digitálnych trendov, či e-commerce

  • Ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom

Ponúkame

  • Prácu v druhej nasilnejšej mediálnej agentúre na Slovensku a zároveň jednej z najoceňovanejších mediálnych agentúr

  • Priateľský kolektív a team so skúsenými expertmi, ktorý formujú slovenský online trh

  • Prácu pre tých najsilnejších slovenských zadávateľov reklamy

  • Prístup k zaujímavým školeniam a konferenciám

  • Garantovaný 13. plat + možnosť získať ďalšie výkonové odmeny do výšky 0-3 platov podľa dosiahnutých cieľov a splnených kritérií

  • Dni voľna nad rámec zákona, homeoffice 2 dni v týždni

  • Celoročný prístup do zamknutého obsahu vybraných online mediálnych domov

  • Príspevok na cestovanie

  • Multišportku alebo darčekové poukážky na nákup rôznych tovarov

  • Teambuildingové aktivity niekoľko krát v roku

Články z magazínu

Zobraziť všetky