Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Aktuality

Na český trh mierime s inkluzívnou kampaňou #NEŘEŠÍME

Tomáš Nagy, 4.11.2022

Přátelé, asi viete, že už nejaký ten rok sa moceme na slovenskom pracovnom trhu, kde vás zásobujeme jobmi pre kreatívcov, dizajnérov, marketérov a developerov. Nadišiel čas Č a my otvárame svoje brány do Českej republiky, kde vstupujeme s víziou odštartovať éru tolerancie na pracoviskách. 🌈


Mali sme tender, máme aj kampaň, ktorá nesie názov JOB NE BOJ a #neřešíme.

Tá má motivovať zamestnávateľov k tomu, aby medzi svojimi zamestnancami nerobili rozdiely na základe veku, pohlavia, etnicity, sexuálnej orientácie, zdravotného stavu či iných rozdielností. Pre niekoho samozrejmosť, pre niekoho nie, a to by sme radi zmenili.

Pozor, pozor! Kampaň a celú iniciatívu sme odpálili live eventom, a to priamo v srdci Prahy. Úúúúú.

Česká umelkyňa a Drag Queen Miss Petty nastúpila do služby ako hradná stráž priamo na Hradčanskom námestí. Cieľom tohto happeningu bolo rozšíriť správu o tom, že síce nie v každej práci môže byť človek sám sebou, ale u nás na Pretlaku také ponuky nájde.

Production: Hitchhiker Films | Director: Dávid Benedek

Zamestnávatelia, ktorí sa s týmto manifestom stotožňujú, sa k nemu môžu verejne prihlásiť priamo na našom webe bez ohľadu na to, v ktorej krajine pôsobia.

Ponuky od týchto firiem budú následne označené krásnym badgom plným tolerancie “#neriešime/#neřešíme”. Všetci uchádzači sa tak budú môcť priamo uchádzať o prácu vo firme, ktorá deklaruje, že pri výberovom konaní posudzuje uchádzačov spravodlivo a diverzita je na pr(a)vom mieste.

Ste za?


👉 Pre viac infošiek, hoďte očko na náš manifest.

Navrch stránky To top