Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Aktuality

Pretlak jobov #01: Hľadá sa Account, Redaktor aj Salesák

Anet Kissova, 24.1.2022

Nový rok znamená nové predsavzatia. Aj my sme si jedno dali: Pravidelne prinášať prehľad pretlak tých najlepších pracovných ponúk daného mesiaca. Ak je teda tvojím záväzkom 🤞 nájsť si v 2022 lepší job, alebo len pokukuješ po zmene, si na správnej adrese. Poďme sa spolu rovno pozrieť, čo priniesol január.


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Mid Social Media Manager @ Folk & Milk

Mesto: Bratislava

Forma: Freelance

Plat: od 1 500 €

Typ: Faktúra

Folk & Milk je dvojica kreatívnych štúdií, ktoré robia vkusný dizajn a zmysluplný obsah pre medzinárodné značky. Do Folku práve hľadajú skúseného Social Media Managera, ktorý by im pomohol plánovať, optimalizovať aj exekuovať distribúciu obsahu na sociálnych sieťach. 

#english #copywriting #socialmedia #obrovskakniznica📚

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Google Ads Account Strategist @ Ahoy Career

Mesto: Varšava

Forma: Full-time

Plat: 1 700 — 1 900 €

Typ: TPP

Ahoy Career je medzinárodná spoločnosť z oblasti ľudských zdrojov. Špecializuje sa na poskytovanie náborových služieb pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku 🇵🇱 smerujú svoje aktivity na český a slovenský trh. Aktuálne obsadzujú pozíciu Mid Google Ads Account Strategist, ktorá zahŕňa prácu s reklamným nástrojom Google Ads.

#polsko #google #ppc #relokacnybalik


👉 Content Marketing Specialist @ Tempest

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 500 €

Typ: TPP

Tempest je popredný poskytovateľ IT produktov a služieb s takmer 30-ročnými skúsenosťami. Radi sa pýšia aj tým, že chápu spoločenskú zodpovednosť ✌️ ako neoddeliteľnú súčasť podnikania. Ak si kreatívny a hľadáš novú výzvu, ponúkajú ti stať sa súčasťou marketingového tímu na pozícii Content Marketing Specialist, ktorý im pomôže v budovaní brand identity.

#it #content #b2b #multisportkarta

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Koordinátor Komunikácie @ Človek v ohrození

Mesto: Bratislava

Forma: Freelance

Plat: od 1 300 €

Typ: Faktúra

Človek v ohrození je mimovládna nezisková organizácia. V roku 1999 ju založila skupina novinárov. Okrem humanitárnej pomoci sa venujú aj dlhodobým projektom rozvojovej spolupráce, podpory ľudských práv a globálneho vzdelávania. 🌎 Ak sa chceš podieľať na aktivitách, ktoré majú zmysel, poď k nim robiť!

#english #workdpress #facebook #rovnost


👉 Junior / Mid SEO Specialist @ KONDELA

Mesto: Nižná nad Oravou, Tvrdošín, Námestovo, Dolný Kubín

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 €

Typ: TPP

Kondela je rýchlo rastúca spoločnosť z Oravy, ktorá do našich domácností vnáša pocit domova už viac ako 30 rokov. Do rozrastajúcej sa e-commerce rodiny hľadajú nového člena, ktorý sa bude starať o nárast organickej návštevnosti e-shopov vo všetkých krajinách a bude svojimi nápadmi prispievať k zlepšovaniu samotného SEO obsahu web stránky.

#seo #google #english #firemneranajky🥒

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid / Senior Social Media & Content Manager @ Isadore Apparel

Mesto: Bratislava

Forma: Part-time

Plat: od 1 000 €

Typ: Faktúra

Slovenská značka cyklistického oblečenia, za ktorou stoja bratia Peter a Martin Velitsovci 🚴🏻 🚴🏻, hľadá do svojho tímu skúseného Social Media Managera. Ak sa rozhodneš stať ich posilou, tvojou úlohou bude rozvoj sociálnych sietí na medzinárodnej úrovni.

#socialmedia #english #content #bike

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Senior Redaktor @ Startitup

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1 200 — 2 200 €

Typ: Faktúra

Mediálny dom Startitup Group vznikol v roku 2014 a za krátky čas vyrástol na relevantného trhového hráča. V roku 2020 sa stal 5. najväčším digitálnym mediálnym domom. Do redakcie 🖋 portálu Startitup práve hľadájú rozhľadeného človeka, pre ktorého nie sú firmy ako Pixel Federation, Sygic alebo Eset cudzím pojmom. 

#ideamaking #wordpress #magazine #firemnakolobezka

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Copywriter / Ideamaker @ Kreatívna Dvojica

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1 200 — 1 500 €

Typ: Faktúra

Kreatívna dvojica je reklamná agentúra, za ktorou stoja osvedčené mená. Ich klientmi sú malé ambiciózne značky, ale aj najväčší hráči na trhu. Ak si macher v tvorbe kreatívnych ideí a písaní textov online aj offline (od kreatívnej vizitky po scenár TV spotu = široké spektrum zadaní = žiadna monotónnosť) píš im!

#copywriting #ideamaking #socialmedia #dog-friendly🐶

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Junior Graphic Designer @ applepie

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 000 €

Typ: TPP / Faktúra

V applepie mohli piecť tie najlepšie jablkové koláče, ale rozhodli sa ich radšej predávať. A nie len tie svoje, ale všetky „koláče“ ich klientov. 🥧 Applepie je reklamná agentúra fungujúca od roku 2004. Aktuálne obsadzujú pozíciu Junior Graphic Designer, na ktorej budeš mať na starosti rôzne bannerové tasky a drobné grafické radovánky.

#adobe #design #marketing #kalceto

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid UX Architekt / Dizajnér @ Slovak Telekom

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 €

Typ: TPP

Slovak Telekom je najväčší slovenský multimediálny operátor 📞, ktorý na telekomunikačný trh prináša inovatívne riešenia, najnovšie technologické trendy a medzinárodné poznatky. Chcú, aby ich web a aplikácie boli to najlepšie, s čím slovenský zákazník príde do kontaktu. Do tímu preto hľadajú UX Architekta / Dizajnéra, ktorý im bude pomáhať túto víziu napĺňať.

#ux #ui #english #multisportkarta

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 Junior Sales Associate @ PANTHEON.tech

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1 300 — 1 500 €

Typ: TPP

PANTHEON.tech sa už dve desaťročia zaoberá vývojom sieťových softvérov. Teraz hľadá obchodného partnera, ktorý bude riadiť, vyvíjať a optimalizovať produkty a služby, pričom sa bude zameriavať na zákazníkov definovaných v rámci ich segmentovej stratégie.

#it #development #english #lanparties👾

Zdroj: Giphy.com

👉 iOS Developer @ Billdu

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 500 €

Typ: Faktúra

Začali ako startup, ktorý priniesol na trh mobilnú fakturačnú appku 🤳 pre malých podnikateľov. Postupne k nim prišlo viac ako pol milióna podnikateľov a zaradili sa medzi 10 najlepšie hodnotených fakturačných appiek na svete. Do tímu hľadajú nového kamoša, ktorý im pomôže spraviť ich produkt ešte viac svetový. 

#development #ios #startupmindset #gameroom


👉 Mid Front-end Developer @ Outloud

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: 3 000 — 4 200 €

Typ: Faktúra

Outloud je (zatiaľ) malé štúdio, ktoré z hlavného mesta Slovenska robí funkčný dizajn a kvalitný vývoj pre klientov z celého sveta od New Yorku, cez Izrael, až po Austráliu. Teraz hľadajú skúseného a samostatného front-end developera alebo developerku 👩‍💻, ktorá im pomôže s developmentom administračných, ale aj marketingových projektov pre klientov. Budeš to ty?

#javascript #english #development #totalnasloboda

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Account Manager @ Content Fruiter

Mesto: Nitra

Forma: Full-time

Plat: 1 250 — 1 600 €

Typ: Faktúra

Content Fruiter je content marketingová agentúra pôsobiaca v Nitre. Už viac ako 5 rokov sa špecializujú na content marketingové projekty a vytvárajú informačných lídrov na trhu. Ak máš radosť z práce, ktorou dokážeš tvoriť hodnoty, rád posúvaš svoje hranice a zodpovednosť je prirodzenou súčasťou tvojho DNA 🧬, hľadajú na pozíciu Account Managera práve teba. 

#ppc #seo #content #homeoffice

Zdroj: Giphy.com

👉 Projects Director @ Squaredot

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 3 000 €

Typ: Faktúra

Squaredot je írska B2B marketingová agentúra, ktorá pomáha technologickým značkám rásť rýchlejšie. Do svojho tímu hľadajú skúseného človeka na pozíciu Projects Directora. Tvojou úlohou bude riadiť tím Account Managerov a dohliadať, aby dodávali projekty v rozsahu a štandarde kvality Squaredot.

#english #strategy #leadership #traveltodublin☘️


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.sk

Navrch stránky To top