Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Aktuality

Pretlak jobov #02: Dobré správy pre kreatívcov aj krypto nadšencov

Anet Kissova, 13.2.2022

Marketéri, kreatívci, dizajnéri, developeri aj non-tech ľudia, traste sa. Máme pre vás pripravený aktuálny prehľad pretlak 🍅 tých najlepších pracovných ponúk posledných týždňov. Vyberajte s rozumom a netlačte sa. Ujde sa každému.


Pracovné ponuky pre ✍️ marketérov

👉 Junior Account Executive @ Elite / Monday Lovers

Mesto: Bratislava

Forma: Part-time

Plat: od 500 €

Typ: TPP

Monday Lovers sa už v piatok tešia na pondelok. Teraz hľadajú šikovného accounta na part-time, ktorý sa vie predať. Niekoho, kto bude chápavým priateľom nielen ich klientov, ale aj kreatívcov. Tvojimi silnými zbraňami by mali byť zdravý rozum a perfektná organizácia. Sedí?

#junior #accountmanagement #firemnynotebook #milujemepondelky


👉 Social Media Specialist @ JANDL

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 100 €

Typ: TPP / Faktúra

JANDL je slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností, s pobočkami v Bratislave, Prahe a vo Viedni. Sleduješ aj niečo iné ako Netflix a Zomri? Vieš, aký obsah momentálne najlepšie funguje na FB a IG? Rozumieš slovu community management? Zavesíš denne niekoľko stories na Instagram? Potom patríš k nim na stoličku!

#socialmedia #contentmarketing #officevcentre #pravidelnemecheche

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Špecialista online marketingu (e-commerce) @ Slovak Telekom

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 700 €

Typ: TPP

Najväčší slovenský multimediálny operátor chce, aby ich web a aplikácie boli to najlepšie, s čím zákazník príde do kontaktu. Do svojho webového tímu preto hľadajú digital špecialistu/-ku, ktorý im bude pomáhať vylepšovať web, zvyšovať konverziu a zlepšovať zákaznícku skúsenosť. Skúsiš to v Slovak Telekom?

#userexperience #contentmarketing #webdesign #multisportka

Pracovné ponuky pre 🍭 kreatívcov

👉 Senior Copywriter / Copywriterka @ MADE BY VACULIK

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: Faktúra

 Jedna z najväčších slovenských reklamných agentúr hľadá posilu na stoličku Senior Copywriter / Copywriterka. Ak ťa láka tvorba veľkých komunikačných kampaní pre značky, ako Tatra banka, Kia, Zlatý Bažant, Union, Raiffeisen banka, TV Markíza, Aeromobil a daĺšie, budú sa tešiť na tvoju správu.

#copywriting #ideamaking #topteam #homeoffice


👉 Senior Tím líder/ka Content tímu @ Basta digital

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: TPP

Basta digital je výkonnostná marketingová agentúra, ktorá zabezpečuje komplexné potreby v online reklame, SEO, analytike, výkonnostnom content a social marketingu. Aktuálne im chýba líder/ka Content tímu ktorý(á) posunie tím na novú úroveň. Ich ambíciou je vybudovať pre svojich klientov Performance Content Hub. Chceš vedieť viac? Ozvi sa im.

#copywriting #proofreading #english #dovolenkanavyse

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Senior Editor / Editor in Chief @ Folk & Milk Studios

Mesto: Remote

Forma: Freelance

Plat: od 1 700 €

Typ: Faktúra

Vo Folk & Milk tvoria kvalitný a zmysluplný obsah pre medzinárodné značky. K tomu potrebujú skúseného Editora, ktorý by im pomohol zastrešiť tvorbu obsahu na rôznych projektoch. Hľadajú niekoho, kto pochopí potreby klientov a pretaví ich do tém, ktoré budú zaujímavé pre publiká ich online magazínov.

#creativedirection #manazment #remote #grammarnazi

Pracovné ponuky pre 🎨 dizajnérov

👉 Viac ako grafický dizajnér @ Martin Gerhát

Mesto: Topoľčany

Forma: Full-time

Plat: od 1 200 €

Typ: Faktúra

Martin je freelancer, ktorý sa marketingu venuje už viac ako 10 rokov. Pre svoje projekty dáva dokopy tím šikovných ľudí a postupne buduje malú reklamnú agentúru. Hľadá skúseného grafického dizajnéra, ktorý sa orientuje aj v iných oblastiach, ako napríklad správa wordpress webov, 3D modelovanie a rendering, video editing, produktové fotenie a iné. Čím viac toho dokážeš, tým lepšie.

#3D #branddesign #DTP #sidehustlefriendly


👉 Senior UI/UX [email protected] Core Decentralized Technologies

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: Faktúra

Bavia ťa kryptomeny a blockchain? CDT poskytuje široké portfólio zaujímavých blockchainových riešení pre množstvo rôznych klientov. Staň sa členom ich core product design tímu. Budeš sa podieľať na všetkých častiach procesu navrhovania, vrátane výskumu, dizajnu a overovania.

#crypto #blockchain #english #skyparkoffice

Zdroj: Giphy.com

👉 Mid Graphic Designer @ Hype

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 601 €

Typ: Faktúra

Hype je digitálna marketingová agentúra, ktorá od roku 2014 pomáha značkám meniť zadania na pútavé kampane. Pre svojich klientov toho nerobia málo. Pripravujú social komunikáciu alebo bannerové kampane, tvoria webstránky či identity, ale aj navrhujú printy a OOH. Hľadajú preto multitalentovaného dizajnéra/ku s citom pre poctivú reklamčinu.

#graphicdesign #ideamaking #zlyhumor #ziadneklise

Pracovné ponuky pre 🤖 developerov

👉 Junior Software Developer @ CRIF – Slovak Credit Bureau

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 €

Typ: TPP

CRIF zabezpečujeme vývoj a prevádzku úverových registrov po celom svete, zastrešuje aj významné fintech projekty a služby na poli biznis informácií. Aktuálne ponúkajú príležitosť pre všetkých začiatočníkov – stať sa profesionálnym software developerom ASP.NET MVC, Angular JS alebo ReactJS.

#development #remote #financnebenefity #firemnynotebook


👉 Senior Power Platform Developer @ Slovenská sporiteľňa

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 399 €

Typ: TPP

Baví ťa podieľať sa na vylepšovaní procesov? Bankové prostredie ti nie je cudzie a zaujíma ťa, ako sa tvoria riešenia v tablete? Slovenská sporiteľna hľadá do svojho 10-členného agilného teamu talentovaného developera, ktorý by s nimi analyzoval tabletové riešenia, ktoré pomôžu poradcom v efektívnej komunikácii s klientmi.

#development #datanalyst #javascript #gastrokarta

Zdroj: Giphy.com

👉 Expert Frontend developer @ BRAIN:IT

Mesto: Žilina

Forma: Full-time

Plat: 3 000 — 5 000 €

Typ: TPP / Faktúra

V BRAIN:IT vyvíjajú inovatívne softvérové systémy, ktoré nachádzajú veľké využitie v priemysle, zdravotníctve, finančníctve či digitalizácii. Svojim zákazníkom pomáhajú získať konkurenčnú výhodu a silnú pozíciu na trhu. Ak máš chuť pracovať a si komunikatívny, ozvi sa im. Tvoja náplň práce bude v oblasti návrhu a budovania informačných systémov a IT infraštruktúry.

#javascript #angular #totalflexible #hernazona

Pracovné ponuky z kategórie pre 💪 non-tech

👉 Senior PR Account manager @ pragmatig

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 2 000 €

Typ: TPP / Faktúra

Pragmatig je kreatívna komunikačná agentúra, ktorej cieľom je prepájať svet korporátneho, PR a reklamného biznisu. Ako Senior PR Account manager bude náplňou tvojej práce návrh a realizácia stratégie a jednotlivých aktivít externej komunikácie, vrátane PR kampaní pre významného a veľkého korporátneho klienta z oblasti zdravotníctva. Čo povieš?

#PR #strategy #nastupihned #firemnynotebook


👉 Solution Area Specialist @ Ahoy Career

Mesto: Varšava

Forma: Full-time

Plat: 1 450 — 1 850 €

Typ: TPP

Ahoy Career je medzinárodná firma z oblasti ľudských zdrojov pre spoločnosti, ktoré so sídlom v Poľsku smerujú svoje aktivity na český a slovenský trh. Solution Area Specialist bude pracovať na projekte, ktorý je dedikovaný pre spoločnosť Microsoft a ich produkty. Hlavnou náplňou je predaj a výpomoc pri implementácií rôznych Microsoft riešení pre klientov na území Slovenska a Čiech.

#varsava #relokacnybalik #mesacnepremie #multisportka

Zdroj: Giphy.com

👉 Finančný Analytik @ Sygic

Mesto: Bratislava

Forma: Full-time

Plat: od 1 400 €

Typ: TPP

V Sygicu menia spôsob, akým ľudia cestujú. Spájajú smartfóny s autami, pomáhajú rodinám zostať v kontakte či navigujú flotily po celom svete. Svoj tím teraz rozširujú o šikovnú posilu na pozíciu Finančného Analytika. Tvojou úlohou bude príprava a vyhodnocovanie pravidelných finančných analýz, reportov a forecastov. 

#financie #excel #firemnakultura #najkrajsikancel


👉 Pozri si aktuálnu ponuku všetkých jobov na Pretlak.sk

Navrch stránky To top