Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Promiseo

UX dizajnér/ka

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané04.05.2022

Najväčšia a najkreatívnejšia marketingová agentúra na východ od Bratislavy! Ponúkame komplexné riešenia v oblasti online marketingu, IT a videa.

Náplň práce

  • Účasť na užívateľskom výskume - Základom dobrého dizajnu je poznať cieľovú skupinu. Pred samotnou tvorbou návrhov vedieme rozhovory s potenciálnymi klientmi, kladieme im strategické otázky, spovedáme stredný manažment či zamestnancov na zákazníckych linkách. Na základe týchto informácií skúšame používateľov nášho riešenia lepšie pochopiť. Nemáš v tejto oblasti skúsenosti? Nevadí, zaučíme ťa.

  • Návrh užívateľského rozhrania - Na základe informácií z výskumu pripravujeme koncepčné wireframy - napr. ak používatelia nenakupujú obleky online, pretože si ich chcú vyskúšať na predajni, je potrebné dizajn modifikovať tak, aby zodpovedal ich správaniu.

  • Príprava UX analýzy - Množstvo klientov si uvedomuje potrebu inovácie, ale nevie, ktorým smerom sa vydať. Niekedy sa budeš na celý proces potrebovať pozrieť aj z druhého konca a spísať pre klienta kritické miesta na webe či pretaviť sťažnosti do konkrétnych vylepšení užívateľského rozhrania.

  • Asistencia s grafickými požiadavkami - Tvojou primárnou doménou bude práca na weboch. Mal/a by si byť schopný/á na počkanie pripraviť ikonu v Illustratore či upraviť grafické podklady vo Photoshope.

  • Práca s dátami - Najčastejšie používame Google Analytics a Hotjar. Ak aspoň jeden z týchto nástrojov eviduješ, máš u nás veľké plus. Ak nie, radi ťa zaučíme.

Pri rozhodovaní zaváži aj tvoja tvorba. Vyber si 2 či 3 práce, na ktoré si najviac hrdý/á a zašli nám ich spolu so životopisom.

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Adobe XD - expert
Adobe Photoshop - stredne pokročilý
Adobe Illustrator - mierne pokročilý
Google Analytics - začiatočník

Ostatné znalosti
Analytické myslenie
Tímový hráč

Prax na pozícii
1 rok

Ponúkame

  • Vzdelávanie - chceš sa zlepšovať v tom, čo robíš? U nás ti nepovieme nie. Školenia, konferencie, literatúra a pomoc skúsenejších kolegov ti pomôžu zdokonaliť sa.
  • Flexibilný pracovný čas - či si ranné vtáča alebo vylihovač, prácu si môžeš prispôsobiť svojmu režimu. Je však dôležité, aby si bol/a k dispozícii od 9:00 do 15:00.
  • Skvelý kolektív - humor a dobrá nálada sú u nás na každodennom poriadku. Začíname pri rannej káve a končíme až pri odchode z kancelárie.
  • Multisport karta - relaxuješ v posilke, v bazéne, na masáži či v saune? S Multisportkou ich máš za výhodnú zľavu.
  • Angličtina - chceš speakovať lepšie? Vďaka jazykovému kurzu budeš môcť lepšie porozumieť novinkám v marketingovom svete.
  • Relax zóna, Xbox, teambuildingy - vypni hlavu a nechaj kreativitu odpočívať.

Články z magazínu

Zobraziť všetky