Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

Ponuka je pozastavená

Kreatívna Dvojica

Mid Copywriter / Ideamaker

MestoBratislava

Forma: Full-time

Plat1200 — 1500 €

TypFaktúra

Dátum pridania14.01.2022

We create smart ads
We are a full-service advertising agency, delivering innovative smart brand communication for our clients ranging from local shops to some of the largest global brands.

There’s a team behind us
We are fortunate to have many amazing clients, for whom we create amazing stuff. For this reason, we’re searching for more amazing people to join our team.

Náplň práce

  • tvorba kreatívnych ideí a písanie textov
  • online aj offline výstupy (od kreatívnej vizitky po scenár TV spotu = široké spektrum zadaní = žiadna monotónnosť)

Požiadavky

  • akákoľvek predošlá skúsenosť z reklamnej agentúry/freelance (tešíme sa na portfólio)
  • mala by fungovať tímová chémia (zistíme na osobnom stretnutí)
  • chuť zlepšovať sa pod vedením skúseného senior copywritera
  • otvorenosť, schopnosť vyjdariť svoje myšlienky a nebojácnosť prezentovať svoj nápad
  • očkovanie
  • taká gramatika, že sa Štúr nemusí v hrobe obracať

Ponúkame

  • profesný rast v príjemnom kolektíve
  • malý tím (5 ľudí)
  • prácu pre rôzne značky; napr. Dôvera, Tuli, Ortodoncia Klostermann...
  • ak máš chuť, tak popracovné pivká, výlety
  • koncoročné odmeny na základe výsledkov
  • skvelé narodeninové prekvapenia - opýtajte sa nášho Dominika 😂
  • vianočné celoagentúrne voľno 🎄(posledné Vianoce od 22. 12. - 9. 1.)
  • možnosť pracovať na projektoch, ktoré majú ambíciu prekročiť hranice Slovenska a podieľať sa na smerovaní mladej agentúry
  • žiadne šialené načasy
  • dog-friendly office 🐶

Navrch stránky To top