Pracovní nabídkyFreelanceřiFirmyCeník#Neřešíme

Aktuality

Young Lions Slovakia 2023: Urob si svetovú reklamu a poď do Cannes!

Tomáš Nagy, 7.3.2023

Zdroj: Young Lions Slovakia

Registrácia do národného kola súťaže pre mladých kreatívcvo z oblasti reklamy, marketingu, PR, umenia a dizajnu 🦁 Young Lions Slovakia je v plnom prúde. 🚀


Do súťaže sa môžu zapojiť 2-členné tímy zložené zo súťažiacich s vekom do 30 rokov (narodení 23. júna 1992 a neskôr) v 5 súťažných kategóriách

🦁 DIGITAL, FILM, MEDIA, PR, PRINT. (kategórie postupne ubúdajú tak dlho neváhaj!)

Úlohou tímov je v časovom limite 24 hodín vypracovať súťažný brief, ktorého zadanie je zverejnené až v deň spustenia súťaže v danej kategórii a v zmysle pravidiel držiteľa licencie – festivalu 🦁 Cannes Lions. Výstupy súťažných tímov následne hodnotí porota súťaže, ktorá rozhodne o víťazoch a udelení ocenení BRONZ, STRIEBRO, ZLATO.

Víťazné tímy z každej kategórie postúpia do medzinárodného kola súťaže Young Lions Competition 2023, kde budú reprezentovať Slovensko v medzinárodnej konkurencii. 

Po minuloročnom heroickom výkone slovenskej výpravy, kedy sa podarilo 3 súťažným tímom získať shortlisty a v kategórii MEDIA dokonca shortlist premeniť na ZLATO je to pre nás veľký impulz do ďalšej práce. Vďaka našim partnerom sa nám aj tento rok podarilo otvoriť 5 súťažných kategórií, kategórie MARKETERS a DESIGN ešte čakajú na podporovateľov. Týmto by som rada vyzvala zadávateľov a klientov, ak by chceli pomôcť dobrej veci, aby prevzali záštitu nad voľnými kategóriami a priniesli súťažné non-profit zadania”, hovorí Silvia Cyprichová, výkonná riaditeľka Klubu reklamných agentúr Slovenska a zástupkyňa organizátora súťaže. 

Víťazi minulého ročníku v kategórii MEDIA – Monika Farkašová a Jakub Svetlík | Zdroj: Archív Monika a Jakub

💸 Registračný poplatok do súťaže je 120 eur na súťažný tím v jednej kategórii

Organizátori s finančnou podporou partnerov kategórií hradia ☄ registračný poplatok do súťaže, ubytovanie, letenky i vstup na 70. ročník najprestížnejšieho reklamného podujatia roka Cannes Lions International Festival Of Creativity, ktoré sa uskutoční 19.-23. júna 2023.

Dávajú tak mladým profesionálom príležitosť odprezentovať svoje skills na medzinárodnej úrovni a získať svetové know-how. Vďaka lokálnemu kolu, ktoré má rovnaké podmienky ako to medzinárodné sú súťažiaci dobre pripravení ukázať svoj talent v najlepšom svetle.

Všetky potrebné infošky nájdeš na 👉 www.younglions.sk


🥁 Prečítaj si aj rozhovor s minuloročnými víťazmi – Monikou Farkašovou a Jakubom Svetlíkom