Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

THIS IS LOCCO s. r. o.

1 current offer

Web

Instagram

Facebook

Residence: Bratislava, Slovak Republic

About company

Agentúra THIS IS LOCCO bola dlhodobo vnímaná primárne ako Digitálna agentúra a to aj vďaka oceneniam ako Digital PIE Agency of the Year 2020, 2021 a 2022 a Digitálna agentúra roka 2021.
Od začiatku sme však úspešne pracovali aj na ATL projektoch pre klientov ako Union, Sberbank, VSE, ONLIA, Quatro...

Dnes sú v našom portfóliu klientov značky ako Kaufland, Tatra banka, Allianz, Siemens, Hyundai, Raiffeisen bank, Dr.Max, IVIO, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku, Cesta von, Liptov, Fatra, Vitana, Dr. Martin, Mareena, Budiš...

THIS IS LOCCO patrí k najoceňovanejším agentúram posledných rokov. Okrem vyššie uvedených digitálnych ocenení máme na poličke aj ocenenia ako Grand Prix a Agentúra večera na Zlatom klinci 2021, Grand Prix Zlatý Středník, EFFIE SR (zlato, striebro aj bronz), Global EFFIE 2022, Youtube Works, Zlatá pecka, Prokop, New York Festivals , CRESTA AWARDS, FLEMA, ADCE, Golden Drum...

Je nás 35 a stále rastieme. Chceme však rásť vďaka nový kolegyniam a kolegom, ktorí budú mať DNA Locco, ktorí budú hrdí na to, že sú Locco.
Dobrá a férovo vyladená atmosféra v agentúre je pre nás extrémne dôležitá. Ak sa ti páči čo si čítala / čítal vyššie a chceš byť v našom tíme, pozri naše voľné pozície a davaj CV.

Job offers

Magazine articles

Show all articles

Top of the page To top