Job offersFreelancersCompaniesPricing#nojudgement

🔥 PROAvailable

Lenka Reichlová

Copywriterka, redaktorka, ideamkerka a jazyková korektorka

Skill: Mid

Hourly: 1530

KreatívciGraphic DesignProduct DesignCopywritingIdeamakingRedactorCreative Direction

Po pracovnej stránke sa už niekoľko rokov profesionálne venujem copywritingu, neskôr pribudla aj práca s tvorbou loga a grafiky, bannerov, letákov a všetkého, čo vám len napadne. Samozrejmosťou sú texty a grafika na sociálne siete, pútavé popisy k produktom. Ak hľadáte osobu s bohatými skúsenosťami so zmyslom pre dochvíľnosť a profesionálnosť – ste tu na správnom mieste!
Napísala som niekoľko stoviek článkov, pre množstvo magazínov, jednotlivcov alebo známe značky. Všetky texty, logá a grafiky do bodky prispôsobujem Vašim požiadavkám a predstavám.
So slovenčinou som veľmi dobrá kamarátka – mám výbornú znalosť gramatiky, štylistiky, v mojich textoch vyniká láska k písaniu a nepochybne sú články prispôsobené aj SEO optimalizácií (SEO, kľúčové slová, cieľ = pritiahnuť čitateľov). V prípade záujmu o moje služby – copywriting, tvorba príspevkov a grafiky na sociálne siete a tvorba loga ma neváhajte kontaktovať. Medzi moje silné stránky patrí : dochvíľnosť, profesionálnosť, perfekcionizmus, empatia a som k dispozícií prakticky 24/7.

Portfolio

👉 babymagazin.sk
👉 krasaastyl.sk
👉 lyreco.sk
👉 bestform.sk
👉 penar.sk
👉 sovidom.sk
👉 fitland.sk
👉 byvajsi.sk

Lenka Reichlová 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more

Top of the page To top