Job offersFreelancersCompaniesPricing🔥PRO

🔥 PROAvailable

Katarína Lukáčová

Linkbuilder/Social media specialist/Marketingový asistent

Hourly: 1320

Level: Mid ⭐️⭐️

Registered: 10.10.2023

MarketériContent MarketingCustomer SupportEnglishIdeamakingLinkbuildingPhoto/VideoSocial MediaTikTok

Som vášnivý freelancer s viacročnou skúsenosťou v oblasti linkbuildingu, social media contentu, správy e-shopov a marketingu. Moja práca spočíva v budovaní kvalitných spätných odkazov, vytváraní kreatívneho contentu na sociálnych médiách, optimalizácii e-shopových stránok a poskytovaní rôznych druhov podpory v marketingu.

Čo robím:

  • Linkbuilding: Vybudovanie silného portfólia spätných odkazov pre vaše webové stránky, čo pomôže zlepšiť ich viditeľnosť a vyhľadávanie.
  • Social Media Specialist: Vytváram a spravujem obsah na rôznych sociálnych médiách, aby som zvýšil interakciu s cieľovým publikom a rozvíjal vašu online prítomnosť.
  • Správca E-shopu: Starám sa o technickú stránku vášho e-shopu, vrátane aktualizácií, správy produktov, a zabezpečujem pohodlný nákupný proces pre zákazníkov.
  • Marketingový Asistent: Podporujem vaše marketingové aktivity, vrátane správy kampaní, analýzy údajov a navrhovania stratégií na zvýšenie konverzií.

Education

Mám za sebou ukončené vzdelanie na Strednej priemyselnej škole elektrotechnickej v Prešove v odbore informačné a sieťové technológie a momentálne som na ceste k získaniu diplomu na Vysokej škole Unicorn v odbore softvérový vývoj, kde sa venujem rôznym aspektom softvérového inžinierstva.

Portfolio

Mala som potešenie spolupracovať s rôznymi renomovanými značkami, kde som prispela k ich úspechu v oblasti online marketingu, linkbuildingu a sociálnych médií. Medzi moje významné spolupráce patrí:

  • Board Paradise: Pomohla som s vytvorením efektívnej správy e-shopu, čo zvýšilo ich online viditeľnosť medzi skateboardistami.
  • Quality Unit (LiveAgent): Spolupracovala som na správe rôznych marketingových taskov, čo viedlo k vyššej angažovanosti klientov v rámci LiveAgent.
  • Annemarie Borlind a Dado Sens: S týmito prírodnými kozmetickými značkami som pracovala na marketingu a správe e-shopov (aj jazykové mutácie) a správe sociálnych sietí, čím sa zvýšila ich online prítomnosť a povedomie o produktoch. Poskytovala som poradenstvo pri výbere produktov a starala sa o zákaznícku linku.
  • CloudTalk: Aktívne som podporovala linkbuildingové aktivity, čo viedlo k zlepšeniu online reputácie a viditeľnosti značky.
  • Sloneek: Spolupracujem na linkbuildingu, čo prispelo k rozšíreniu online komunity a väčšiemu povedomiu o ich produktových riešeniach.

Moje portfólio ukazuje rôznorodosť projektov a moju schopnosť prispieť k úspechu značiek v digitálnom prostredí.

Katarína Lukáčová 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more

Top of the page To top