Job offersFreelancers🔥PRO

🔥 PROAvailable

Karin Koprivňanská

Social media manager | Content creator | Grafik

Hourly: 1025

Level: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registered: 15.03.2024

Kreatívci3DAnimationBrand DesignContent MarketingCopywritingCreative DirectionDigital Product DesignE-mail MarketingEnglishFacebook Business ManagerIdeamakingIllustrationIndustrial Product DesignInterior DesignLinkbuildingMarketing ManagementMediaMedia plannerMotion DesignPhoto/VideoSocial MediaTikTokVideo EditingSEOStrategyGoogle AnalyticsGoogle Search ConsoleFilmArt DirectionArchitectureGraphic DesignWeb DesignWordPressDatabaseMicrosoft Excel

Ahoj! Volám sa Karin a som kreatívna duša s mnohostrannými zručnosťami. Po úspešnom absolvovaní strednej umeleckej školy, kde som sa venovala maľbe, kresbe, 3D modelovaniu a videu či fotografovaniu, tvorbe webových stránok, som sa teraz pustila do úžasného sveta sociálnych médií ako social media manager a ako virtuálna asistentka ponúkam aj Copywriting.

Moja vášeň pre umenie a vizuálnu komunikáciu mi umožňuje prinášať kreatívne riešenia a jedinečné nápady do sveta digitálneho marketingu. S kombináciou umeleckého vzdelania a nových mediálnych zručností vytváram obsah, ktorý nielenže zaujme na prvý pohľad, ale aj rezonuje s cieľovou skupinou a rozpráva príbehy značiek v autentickom a inovatívnym štýle.

Ako umelec na slobode, som naučila sa myslieť mimo konvencií a toto kritické a kreatívne myslenie aplikujem aj v digitálnom marketingu. V social mediách vidím nespočetné možnosti pre spojenie s ľuďmi, zdieľanie príbehov a budovanie komunít. Moje oči hľadia cez objektív kreativity, a tak pristupujem k tvorbe obsahu s očakávaním, že každý post môže byť malým umeleckým dielom.

Mám skúsenosti a som pripravená využiť moje zručnosti pre prosperitu vašej značky alebo projektu. S láskou k umeniu a súčasnou znalosťou digitálneho sveta som tu, aby som pomohla vašej značke rozkvitať na sociálnych sieťach. Príbeh vašej značky je pripravený byť rozprávaný na najúchvatnejšej vizuálnej ceste – spoločne ho môžeme premeniť na obrazy, ktoré zapôsobí na ľudí a zanechá v nich trvalý dojem.

Education

Stredná umelecká škola - Propagačný výtvarník

Portfolio

Veľa prác na osobnom Webe, ktorý je uvedený medzi linkami.

Na YouTube je moja video tvorba.

Awards, certifications

Social media manager

Karin Koprivňanská 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more