Job offersFreelancersCompaniesPricing🔥PRO

🔥 PROAvailable

Filip Kosec

Performance špecialista | Pomáham podnikateľom rásť 📈

Hourly: 3060

Level: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registered: 13.09.2023

MarketériB2B MarketingConsultingEnglishFacebook Business ManagerGoogle AnalyticsGoogle Data StudioGoogle Tag ManagerMarketing ManagementPPCStrategy

Ahojte, som online marketingový špecialista s dlhoročnou praxou v oblasti performance marketingu. Moje skúsenosti z reklamných agentúr pomohli desiatkam klientov dosiahnuť vynikajúce výsledky v oblasti platenej reklamy na viacerých platformách. Mojím hlavným cieľom je spokojnosť klienta a preto si zakladám na dlhodobých spoluprácach a win-win partnerských vzťahoch.

Mám množstvo certifikácii v oblasti digitálneho marketingu a žiadna výzva pre mňa nie je prekážkou. Aktívne sa vzdelávam podľa najnovších trendov a svoje postupy neustále zdokonalujem. V mojom portfóliu nájdete začínajúce značky ale aj dlhoročných velkých hráčov, predovšetkým z ecommerce.

Education

Počas môjho pôsobenia v marketingu som si okúsil viacero nástrojov a oblastí, vďaka ktorým pomáham svojím klientom rásť. Za moje znalosti marketingu taktiež vďačím prestížnej škole Zealand academy of Technologies and Business z Dánska 🇩🇰.
✅ Google Ads, Business Manager, Google Tag Manager, Google Merchant Center, Google Analytics, Google Analytics 4, Google Data Studio, Display & Video 360
✅ Amazon, Heureka, Favi, Biano, Árukereső
✅ Mergado, Bidding Fox, RegEx
✅ HTML, CSS, jQuerry

Portfolio

Moje spolupráce sú rôzne, ale efektívne:
⭐️Decathlon
⭐️Môjnábytok
⭐️MP kovania
⭐️Intercom
⭐️Wearmee
⭐️Lextav
⭐️RPZV
⭐️Amperservis
⭐️Greyfish
⭐️Mastodontbaits
⭐️Dermafresh
... a veľa ďalších

Awards, certifications

🏆 Google Partner
🏆 Mergado Certified Specialist
🏆 Shoptet Partner
🏆 Google Certification (Search, Display, Shopping, Youtube)

Filip Kosec 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more

Top of the page To top