Job offersFreelancers🔥PRO

🔥 PROAvailable

Jakub Tomiš

Bloomreach (Exponea) Consultant ↗ Marketing Automation & Growth

Hourly: 80120

Level: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registered: 01.02.2023

MarketériB2B MarketingConsultingData AnalystE-mail MarketingEnglishExponeaGrowth HackerMarketing ManagementStrategyUkraine positive 🇺🇦

Ahojte, volám sa Jakub Tomiš. 👋 Môj LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jakubtomis

Som Bloomreach konzultant a ambasádor s 5+ rokmi skúseností v mojej obľúbenej platforme na marketingovú automatizáciu a dátovú analytiku.

Bavia ma dáta a ľudia. Pracujem s Bloomreach Engagement na profi úrovni. Postarám sa o analýzy a reporty podľa vašich potrieb alebo navrhnem alebo odkonzultujem stratégiu, či kampaňové scenáre.

Chýba vám kapacita alebo sa len potrebujete poradiť? 🔥

Dokážem vám pomôcť formou externých konzultácií:

  • audit aktuálneho stavu
  • nastavenie stratégie
  • optimalizácia kampaní
  • exekúcia a vyhodnocovanie

Alebo na mieru prispôsobených tréningov:

  • interaktívny tímový workshop
  • individuálny koučing
  • osobne alebo virtuálne

Som otvorený najmä dlhodobej externej spolupráci, zvážim však aj krátkodobé nárazové projekty.

Aktuálne mám priestor venovať sa len niekoľkým klientom, ktorých si starostlivo vyberám.

ℹ️ Mám skúsenosti vo viacerých kreatívnych oblastiach (viď. môj LinkedIn), ale tu na Pretlaku sa zameriavam primárne na Bloomreach.

➕ Okrem toho ma však teraz baví aj LinkedIn ako nástroj pre personal branding a product-led growth pre SaaS startupy. Viem si predstaviť pomôcť zaujímavému klientovi aj v tomto smere.

Education

Masarykova univerzita v Brne, Fakulta informatiky. Aplikovaná informatika, odbor Service Science, Management and Engineering. Absolvent vzdelávacích programov Nexteria Leadership Academy a Sokratov inštitút.

Portfolio

Pracoval som full-time pre Exponea (dnes Bloomreach Engagement) ako Business Consultant a Customer Success Manager, kde som nastavoval klientom kampane v samotnom toole, prinášal nápady a analyzoval výsledky.

  • Vybraní klienti: Victoria Beckham, Martinus, The Thinking Traveller, Crisp, Nutricia by Danone, CK Fischer...

Aktuálne som freelance Bloomreach Consultant & Ambassador, kde pracujem pre vybraných klientov formou externých konzultácií a tréningov.

Vo svojej full-time práci pre Slido patrím medzi tzv. Exponea expertov. Venujem sa vymýšľaniu, nastavovaniu a vyhodnocovaniu marketingových kampaní, koučingu kolegov, pomohol som zaviesť in-product bannery (weblayery) ako novú formu komunikácie s klientmi.

Awards, certifications

Som oficiálnym Bloomreach ambasádorom vďaka mojim dlhoročným skúsenostiam a hlbokým znalostiam tejto platformy | https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:7127988307505872896

Novinárska cena 2018 za inovatívnu online žurnalistiku | Instagram Denníka N | https://dennikn.sk/1458009/vrazdu-novinara-prerozpravali-na-instagrame-aj-mladi-by-mali-mat-blizko-k-dolezitym-spravam

Jakub Tomiš 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more