Job offersFreelancersCompaniesPricing🔥PRO

🔥 PROAvailable

Juraj Hamara

Wordpress developer | weby & eshopy | technické SEO | konzultácie

Hourly: 3040

Level: Senior ⭐️⭐️⭐️

Registered: 04.09.2023

DeveloperiEnglishGermanJavaScriptPHPUIUXVue.jsWeb DesignWooCommerceWordPress

Som nadšený, organizovaný a spoľahlivý webový programátor s takmer 7 ročnými skúsenosťami v oblasti programovania vo Wordpresse, Woocommerce a vo frontende.

Začínal som na menších projektoch, ktoré boli súčasťou mojej rekvalifikácie do IT. Neskôr prišla stáž a potom práca v bratislavskej reklamnej agentúre Siamo, ktorá mi rozšírila obzory a mal som príležitosť sa podieľať na vývoji projektov ako Plustelka, alebo Duos.sk.
Pracoval som nejaký čas aj ako freelancer na voľnej nohe.
V súčasnosti pracujem pre ďalšiu reklamnú agentúru so sídlom v bratislavskom Ružinove. Medzi moje najlepšie freelancerské projekty patrí realitný portál Prenajmem.eu, úspešný rodinný eshop Toptabule.sk a web pre neziskovú organizáciu Predobro.sk.
Referencií mám oveľa oveľa viac, ale kvôli roznym zmluvám ich nesmiem zverejniť - každému záujemcovi ich pošlem na vyžiadanie.

Moje skúsenosti zahŕňajú najmä prácu s Wordpressom a programovaním v jazyku PHP a Vue.js.
Od roku 2018 poskytujem komplexné služby v oblasti tvorby a správy webstránok, eshopov, technické SEO, konzultácie webstránok a poradenstvo v oblasti e-commerce.

Vďaka skúsenostiam z ďalších oblastí ako je webdizajn, online marketing, SEO, e-commerce a riadenie projektu, dokážem komplexne zastrešiť malé, stredné, ale aj väčšie projekty.

Teším sa na spoluprácu s Vami :)

Education

Mám za sebou iba SŠ s maturitou a VŠ s odbornom aplikovaná informatika na Paneurópskej vysokej škole som nedokončil kvôli nespokojnosti s výučbou.

Awards, certifications

Skillmea, Udemy.com

Juraj Hamara 🔥 PRO freelancer!

Switch to PRO and get more! Enjoy benefits that put you in the spotlight.
Learn more

Top of the page To top