Job offersFreelancersCompaniesPricing

TopUnavailable

Erika Obertová

Email marketingový špecialista

Skill: Mid

Hourly: 1020

DeveloperiB2B MarketingCopywritingE-mail MarketingFacebook Business ManagerIdeamakingPhoto/VideoSocial MediaVideo Editing

Vždy bolo mojim snom rozvinúť marketing malým a stredným podnikom. Vyštudovala som Fakultu masmediálnej komunikácie a prešla na PhD., tam som vyučovala copywriting, a úspešne obhájila titul. Následne som sa dostala do prostredia veľkoobchodu, kde sa starám o B2B klientov, ale aj B2C. Momentálne milujem svoju prácu, ale email marketing je pre mňa trošku iný. Venujete sa bannerom (Canva), textom a aj rozloženiu. A testujete, veľa testujete, aby ste zistili, čo je vhodné a čo nie. Preto si hľadám prácu, kde by som pomohla malým a stredným podnikom s ich marketingom, budovala niečo nové.

A ešte jedna vec, pracujem na kvalitu, čiže aj ráno o šiestej keď sa zobudím. Preto milujem Home Office. Plus sa musím starať aj o byt, poliať kvetinky a tak. Ale hlavne nie som z Bratislavy a celý život túžim žiť mimo nej. Budem môj kolektív milovať, či už ste rodený blavák alebo nie, len ja tam nejako nevidím svoje miesto :/ Občas prídem do kanclu na kávu a poradu.

Hľadám skôr freelance job, part-time job, ak by šlo o TPP alebo živnosť, fúúúú tak to musíte byť dobre geniálni :)

Education

Masmediálna komunikácia - Bc, Mgr. PhD.

Určite ho vôbec nepodceňujem. Veľa ma tam naučili. Hlavne ozvučiť video cez Samplitude. Chcete vidieť moju rozprávku? :)

Portfolio

✅Ekonlogy.sk
✅Mira Office, s.r.o. - 2021 - súčasnoť
✅učiteľ copywritingu na FMK UCM (PhD. študent) - 2016-2019
✅freelancer copywriter - spravodajstvo - MY noviny, komerčne - webové portály 2014-2018
✅Labky na všetkom - vygooglite, CEO (zakladateľ) súčasnosť

Awards, certifications

Na čo všetko som hrdá? Asi úplne na všetko. Od výhry 2. miesta v speváckej súťaži až po posledný certifikát Social media marketing for small business.

Top of the page To top